Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość borucek

wedding planner

Polecane posty

Gość borucek

co myslicie o wedding planner? czy jest tu ktos kto sie tym zajmuje i moglby mi troszke doradzic?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borucek
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jak najbardziej za. Zwykle konsultanci mają znajomości i mogą więcej załatwić niebanalnych rzeczy :). Zawsze marzył mi się ślub w plenerze. Kiedyś nie było to takie popularne i łatwe do zrealizowania, ale Diamentowy Blask stanął na "rzęsach" żeby spełnić marzenie moje i mojego obecnego męża. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Szybko złapaliśmy kontakt z p. konsultantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tak zwanej wedding planer Anny Wieruszewskiej na naszym ślubie wykazala sie brakiem kompetencji oraz profesjonalizmu. Ignorowała gości oraz nie zastosowała sie do wskazówek i próśb przez nas podanych związanych z organizacja naszego ślubu. Z każdym współpracownikiem negocjowała ceny- zawsze podając nam o ok 1000zl wyższe kwoty aby zatrzymać dla siebie różnice kwot. Po ślubie pozwoliła sobie zkonfiskowac wszystkie nasze dekoracje oraz prezenty przeznaczone dla gości. Naszego ślubu to juz nie zmieni, ale tych osob które stoja przed ta ważna decyzja i zastanawiają sie nad wyborem pomocnego wedding plannera już tak. Mam nadzieje moje doświadczenia pomogą wam wybrać kogoś bardziej uczciwego i odpowiedzialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×