Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawe jak to jest

Praca przez internet-obsługa maili-o co w tym chodzi?

Polecane posty

Gość ciekawe jak to jest

Znalazłam sporo takich ofert,wszytskie kuszą wysokimi zarobkami i pracą w domu.Wysłałam kilka maili i dostałam odpowiedzi,ale nie rozumiem z tego za duzo.Chodzi o zdobywanie klientów i dystrybucję gotowego towaru a takze umieszczanie reklam w necie.Jak dla mnie wyglada to podejrzanie,moze oni chcą żeby ktoś handlował czymś nielegalnym i w razie wpadki to bogu ducha winny pracownik będzie za to odpowiadał.Ktoś miał z tym do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak to jest
Nikt nie miał z tym do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_wierz_im
Prawda jest taka, ze jakby można było zarabiać 3000-4000 złociszy miesięcznie bez wychodzenia z domu, bez wymaganego doświadczenia i ze średnim wykształceniem, to te wszystkie młode wilczki nie marnowałyby 5 lat na studia + kolejne lata na dokształcanie i nie stałyby codziennie o 8:00 w korkach żeby robić za 2000... Nie mówiąc już o jeleniach którzy tłuką w marketach na kasie za 850 na ręke! Przeważnie chodzi o wysyłanie meili na zdobywane w internecie meile (co jest w większosci krajów nielegalne), zdobywanie klientów wygląda podobnie (jeżeli pracujesz w branży motoryzacyjnej to wchodzi się na forum o motoryzacji i próbuje wcisnąć wszystkim po kolei wypowiadającym się swój produkt - nie jest to może nielegalne ale niemile widziane przez moderatorów). Dystrybucja towarów to po prostu pewnie sprzedawanie towaru na allegro - z racji wyśróbowanych cen (które nie pozostawiają dużo miejsca na marże) i wielkiej konkurencji jest to raczej mało opłacalne (moja koleżanka sprzedaje tak kosmetyki, ma z 10000 miesiecznie obrotu, ale zysku ledwo 1200-1400 miesięcznie). Oczywiście wszystko jest nielegalne - nie płacisz podatku, nie wystawiasz paragonów itp a w razie wizyty urzędu skarbowego wszystko leci nie na firmę która Ci to zleciła ale na CIEBIE (a ryzyko jest duże, bo oni mają już specjalny wydział który przeczesuje allegro w poszukiwaniu sprzedawców, którzy nie płacą ZUSów i podatków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zajmuj sie tym kobieto
kochana to wszystko sciema, jeden naciaga drugiego, zeby mu zwrocil to co sam wczesniej zainwestowal w to gowno. zwykle każą na poczatku kupic jakis bzdurny pakiet, wydasz np. 30 zl, a potem masz innym sprzedawac to samo. a potem ci ktorym ty sprzedasz, tez mają to sprzedawac, i tak w kolko. ludzie sie nabierają na to, a pakiet jest jakims bezwartosciowym chlamem i nikt o zdrowych zmyslach tego normalnie by nie kupil. jedenym slowem: piramidka i szkoda na to czasu i zycia. podobnie jak to cale klikanie w linki i banerki, gowno na tym zarobisz. juz naprawde lepiej dawac jakies uslugi przez neta, typu ekorki czy cos, na tym zarobisz, na tym chlamie i naciaganiu naiwnych ludzi: NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak to jest
Od razu mi sie to wydało podejrzane,chociażby przez to,że oni wszyscy wysyłają identyczne maile tylko imie zmieniają,klasyczna piramida.Niepotrzebnie tylko podałam maila,teraz pewnie zasypie mnie spam :O Jak to ekorki?Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhgdgdf
pomagasz ludziom przez neta albo w realu dajesz korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszym sposobem zarabiania w internecie są programy partnerskie. Przy niewielkim nakładzie pracy gwarantują zysk rzędu kilkuset złotych miesięcznie.Są tacy, którzy zarabiają nawet kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiodda
to juz woolalabym na kamerkipraca.pl przynajmniej pewna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×