Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiek24se

Zdrada?

Polecane posty

Jestem z dziewczyną 1,5 roku ona 22l ja 24l. Nie układa nam się nie potrafi okazywać uczuć, nie miała nigdy orgazmu podczas sexu jest ciężko:( W zasadzie ostatnie 2 tyg. bardzo żadko sie widujemy. Byliśmy razem na wyjeździe na 3 dni na długim weekendzie ale tylko sie kłóciliśmy. Sex jest udany ale cały czas czegoś brak. Jestem normalnym facetem i przystojnym (tak mówią). Jej imponuje szpan, dyskoteki imprezy, mi one nie imponują ale lubie wychodzić nie jestem domatorem ale denerwuje mnie to jej podejście że pieniądze dają szczęście, szpan wychodzenie drogie ciuchy:/ Dałbym jej wszystko gdyby bardziej okazywała mi uczucia. Poznałem 18 latke na fotce. spotkałem się z nią 3 razy i czuje sie to ciepło od niej, jest opiekuńcza, troskliwa umie gotować, prać itd... imponuje mi bardziej jak moja kobieta która jest beznadziejna. Wielka dama. Chce zwyczajnej dziewczyny a nie GWIAZDY. Zdradziłem ją z tą 18 -latką. I było naprawdę dobrze lepiej jak z Moją dziewczyną. Ale czuje wiecej do mojej kobiety jak do tej 18 - nastki. Z Tą młodszą sex był super naprawde coś wspaniałego ale nie było tego uczucia co z moją kłodą:/ Nie wiem co robić czy mam rozstać sie z moją dziewczyną i tak sie czesto nie widujemy. Dobra masło maślane napiszcie co o tym sądzicie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz z redtube
ale żeś tu wszystko dokładnie popierdolił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz z redtube
with pleasure...a za redtube rachunek zapłaciłeś??????? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zdrajców jest takie specjalnie miejsce w piekle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortografia ortografią:) a prowokacji tutaj ni ma:) pisze jak jest czy związek między człowiekiem wykształconym z dobrą pracą w branży IT a dziewczyną po zawodówce pracującą w spożywczaku ma szanse? I jeszcze różnica wieku 6 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz z redtube
kurde ...ma....................... ..............tak przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskanie Tarpana buahahahaha
oh mistrzu jesteś moim miszczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz musisz sobie odpowiedzic czego szukasz w zyciu tak naprawde, nie zyje sie wylacznie dla seksu, ciuchow, kasy i gwiazdorstwa, z głuipm człowiekiem co potrafi tylko gotowac i prac tez nie, wiec zastanow sie czego szukasz w kobiecie :) a moze zadna z nich nie jest ci pisana? zycze powodzenia i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak powiedziała
Ani z jedną ani z drugą. Bo ta Twoja zgrywająca wielką damę jest beznadziejna (marnujesz czas z nią) a do tej młodej jakoś nic nie czujesz. Więc może zrób sobie przerwę i na spokojnie rozejrzyj się za jakąś normalną dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie. Może skupie się na czymś innym. Za bardzo potrzebuje kogoś obok:( Tak bardzo chce mieć miłość, leżeć z ukochaną i żeby mnie przytuliła i powiedziała że mnie kocha żebyśmy spędzali razem czas i się czuli wspaniale.:( Życie jest ciężkie sam nie wiem czego tak do końca szukam. Na pewno miłości.... Jak każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swój trafia na swego, Misiu :-) Miszczu - zerknąłes w google? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×