Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak tylko

PROBLEM ZE SPANIEM!!!

Polecane posty

Drogie mamusie! Mam mały problem z moją 5miesięczną córcią:( Problem tkwi w jej spaniu:( Do niedawna było tak że mała przesypiała całe noce a teraz jej się wszystko poprzestawiało:( Jeszcze 4 dni temu było tak że, młoda wstawała około 8, 9 rano zjadła pielęgnacja zabawy i szła spać po 2 godzinach wstawała około 13 zjadła zabawy itp szła znów na drzmkę tak do 16lub 17 później trzymała się do 19-20 była kąpana i spokojnie zasypiała do rana:)Teraz budzi sie o 7 rano pielęgnacja zabawy po 3 godinach idzie na drzemkę 30minutową i jak już wstanie to nie śpi w ogóle popołudniami tylko cały dzień z nami a około 16 jest już tak marudna i nie do wytrzymania że musze ją kapać i spać wtedy budzi się o 22 zje i z trudem zasypia potem w nocy się przebudza i wstaje o 5.. Nie wiem co jest nie tak może idą jej górne jedynki bo dolne już ma wietrze jej pokoik zmieniam posiel systematycznie smaruje ją po kapieli je po kapieli kaszkę ma wygodne ubranko nawilżam jej pokoik już sama nie wiem?! w domu spokój:( Ktoś miał podobnie??? Doradźcie Drogie Mamusie!!!bo żle mi jak jej też źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek mial tak podobnie wlasnie w tym wieku,tylko ze to bylo tak,:gdy kladlam go spac o 20 juz na noc,to po godzinie sie budzil i byl zadowolony,traktowal to jaka kolejna drzemke,a potem szedl spac ok 23,24-tragedia. nic sie niie dalo zrobic,nawet kombinowalam tak zeby spal te 3 razy w ciagu dnia troche krocej,ale on itak sie wieczorem budzil,nic z tym nie zrobilam,samo minelo. te zabki maja na pewno duzy wplyw na spanie,no i nie wiadomo co robic,jezeli to bolesnie przechodzi,to spruboj syropow,czy czopkow przeciwbolowych i zobaczysz jak bedzie spac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×