Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cheysula

Avon- jakie kosmetyki lubice a jakie odradzacie???

Polecane posty

Gość v.n.
lubie niektore wody toaletowe oraz kremy do rak, natomiast nie polecam innych kosmetykow tej firmy - szampony ladnie pachna, ale ja mam po nich straszny lupiez, tak samo z odzywkami, po kremach wypryski, kolorowe kosmetyki sa dosc niskiej jakosci w stosunku do ceny, ale to tylko moje zdanie, znam dziewczyny ktore sa zadowolone z wyzej opisanych produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla każdego jest dobre coś innego... to tak, zanim zacznie się tutaj psioczenie na avon etc. ja polecam krem z planet spa, oliwkowy. naprawdę wart swojej ceny poza tym pomadki naturals do ust i krem do rąk sss, winter soft. kremy to stóp też się nie najgorsze, szamponów nie polecam żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam się, bo sama zaczęłam niedawno używać ich kosmetyków. Z tego co mi wiadomo dobór kosmetyków oraz szamponów jest kwestią indywidualną. Ja np. po Head&Shoulders dostałam mega łupieżu, po Fructis załęły mi się strasznie przetłuszczać, po Dave wypadać jak chole*a, teraz mam właśnie z Avonu i jak na razie jest OK. Poza tym dobry szampon to również Herbal Essences. Jeśli chodzi o kremy to tylko Vichi. Reszta na razie jest w fazie testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×