Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

blondynka czy brunetka? foto...pomozcie

Polecane posty

witam prosze o rade szczegolnie facetow ...chodzi o to ze cale zycie bylam brunetka i ostatnio zaczelo mi sie to nudzic i zmienilam wlosy na blond...jednak moj facet namawia mnie zebym przefarbowala sie z powrotem na ciemny braz bo bylo mi tak lepiej kolezanki natomiast mowia zebym zostawila blond ..sama juz nie wiem co mam zrobic poradzcie mi w jakich wlosach wygladalam lepiej waszym zdaniem braz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af17ea9f98563809.html czy blad http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35ae62c03b41b0e6.html a teraz pytanie do dziewczyn myslicie ze pasowalby mi taki kolor? http://www.plotek.pl/plotek/1,79592,5553626,Teen_Choice_Awards__Galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvnvb
wygladasz duzo lepiej jako brunetka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia Wydrzyńska jest fajna
jak dla mnie na czarno duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaeeddww
stanowczo brunetkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
hmm zdjecia sa roznej jakosci i ciezko ocenic, ale biorac pod uwage to ze zdjacia sa innej jakosci wydaje mi sie ze w blondzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa baba
brunetka na 100% z klasa, ladnie Ci w brazie, tak glamour... a w blondzie no coz... nie dla kazdego blond, dla Ciebie bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2311
Zdecydowanie ciemne włosy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lans w dobrym stylu
brunetka!!!, w blondzie ci niedobrze , poeksperymentuj z np z brazowym jak nie lubsiz czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to czuje sie dziwnie w blondzie i jakos nie moge sie przekonac do tego koloru ale wydaje wam sie ze lepiej zrobic taki ciemny braz jak na 1 zdjeciu czy taki jak na ostatnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechcvb
zdecydowanie brunetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej jako
brunetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica2
myśle że ładnie będziesz wyglądać w ostatnim kolorze. w ciemniejszych ci dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdhfgjhfgj
o wiele lepiej w ciemnych włosach ale prosze cie nie maluj tak mocno brwi bo to wyglada sztucznie, ogolnie jest ok ;) polecam palona kawe z joanny, jest swietna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za komentarze poslucham rady chlopaka i waszej i w najblizszym czasie zmienie z powrotem na braz:-) i prtzepraszam z gory innych wchodzacych na ten temat ale bede musiala usunac juz zdjecia za duzo tu zboczencow itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie25
zgadzam się,zdecydowanie w brązie lepiej ! Może być taki jak na pierwszej focie ,a czy ten drugi to nie wiem bo linku nie moge otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST.
o ruda niezła jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdojdgp
Bez porownania, zdecydowanie w ciemnych lepiej, bardziej naturalnie. W blondzie jak blachara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×