Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co jest grane

Chomik mi schudł

Polecane posty

Gość nie wiem co jest grane

Nie wygląda na chorego.Zjada tylko to co nie nadaje się do przechowania a wszystko inne chowa zamiast jeść.Aż zal mi na niego patrzeć,jak go dotykam to czuję tylko skórę i kości,a jeszcze parę m-cy temu był taki gruby że ledwie się mieścił w drzwiach domku :) Co zrobic żeby go podpaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że zdechnie :( A jak długo go masz? Duże chomiki żyją 3-4 lata,miniaturki nawet krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moze jesc
moj mial to samo. pewnie ma za długie zeby. idz do weterynarza, obetnie mu (powaznie mowie) i bedzie wszystko ok. do tego czasu kup mu na przyklad jakies danie w sloiczku dla dzieci typu gerber. moj to wpieprzal jak dziki. obcinanie zabkow trwa kilka sekund i robia to za darmo albo za 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zamiast pokarmu paćki powinna mu podać drewno do ścierania siekaczy.Wydawało mi się,że każdy kto hoduje chomika wie o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mial to...
moje dwa skonczyly tak samo...on na bank stary juz jest i zdechnie,przykre to ale prawdziwe...nic nie poradzisz,baw sie z nim,moj juz potem temerature tez mial nizsza az go ogrzewalam ale nie pomoglo,takze pozegnaj sie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moze jesc
amita No to zamiast pokarmu paćki powinna mu podać drewno do ścierania siekaczy.Wydawało mi się,że każdy kto hoduje chomika wie o tym niektóre chomiki nie scierają bo nie lubią lub nie potrafią, lub nie mogą. mój miał, jak to ujął pan doktor wadę zgryzu:))) nie słuchaj i nie czekaj aż zdechnie jak tu piszą tylko marsz do weterynarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co jest grane
Ale on nie jest stary,ma dopiero rok.Poza tym gdyby to była starosć to zachowywałby sie inaczej, a jest taki jak zawsze tyle że chudszy.Co do zębów,to nie chce sobie ich ścirać na tym specjalnym kamieniu czy co to jest,woli gryźć kraty i chyba mu to pomaga,bo dkąd go mam nie było żadnych problemow a zęby przeciez szybko rosną.No i on moze jesć,bo jak pisałam,je wszysko czego nie może schomikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moze jesc
mi sie tez wydawalo ze jadl. i tez gryzl kraty. przejdz sie do weterynarza, nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moze jesc
moj pierwszy raz mial obcinane zeby jak mial chyba 1,5 roku, wiec tym sie tez nie sugeruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz i chomiki są zwichrowane genetycznie?W sumie,to mój schudł jak miał już blisko 3 lata{miniaturka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×