Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będę bardzo wdzięczna

Do kupujących na ALLEGRO - doradzcie co robie źle prosze!

Polecane posty

Gość a wlasnie ze nie
to włoskie ciuchy to po 1 po 2 teraz 99% odziezy jest z chin nawet w sklepach typu orsay, h&m itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebionabu
Wiecie co? Kupuje na allegro od wielu lat i te rzeczy ktore ma ten sklep co tu pyta nie rózni sie od tych innych a ceny ma NISKIE, choc zdjecia trzeba ulepszyc. wg mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajdzianeczka
ja bys skrytykowala glownie opisy bardzo niekonkretne, nienaprowadzajace nap. wloski golf melanz -??? jak bym szukal fajnego golfu wpisalabym kolor, rodzaj materialu, nie ze wloski , melanz bym zostawila albo-WŁOSKA CIEPŁA KAMIZELKA Z KOSZULĄ SATYNOWĄ-to samo , nikt po takich slowach nie szuka, wpisuj kolorek, material, moze styl? mi by to pomoglo znalezc twoje ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjakm
fajną reklame sobie tu robisz gratuluje pomyslu i wciskania bajeru \"co robie nie tak\" moze podac chusteczke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, na złośliwości nie ma rady :/// pamiętaj, że na allegro szukają przede wszystkim taniości lub marki.. niestety już ani jakości ani fasonu... ja próbowałam sprzedawać sukienki polskiej produkcji.. (http://www.mojagarderoba.pl ) ale ceny producenta (polska siła robocza, materiały, podatki..etc) okazały się przegrywać w walce z 'chińskimi' taniościami.. myślę, że największym problemem u Ciebie będzie kwestia normalnej ceny :/ pewnie miałabyś oblężenie gdybyś sprzedawała od 1zł a oddawała rzeczy bez marży.. :/// przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przyszła paczuszka i szczerze polecam sprzedającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łohłoh
ja bym pewnie coś sobie znalazła, ale nie ma płatności za pobraniem - sorry więc. Sporo osób tracisz w ten sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaJ
Podobaja mi sie dodalam do obeswowanych tuniczke.Kupie wieczorem :) Masz cos jeszcze w roz.L XL ? Sliczne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
dziekuje czekam na zakup i od razu wysylam tuniczke :) narazie nie mam nic większego ale w srode jedziemy po towar i moze cos fajnego sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Moze jeszcze jakies uwagi, propozycje? Myslalam ze manekin (radziliscie zrezygnowac z modelki) i b. niskie ceny poprawią spzedaz a znowu jest na kazdej aukcji wielu obserwujacych ale nie kupują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Sama nie wiem czy z tym manekinem lepiej czy gorzej :/ W sumie bardziej podobają mi sie zdjęcia aukcji z podwójnymi koszulami ( a tam jest modelka) niż np. aukcja z golfem . Na tych zdjęciach nie widać jak ten golfik układa się na ciele. Zastanawiam się nad tą koszula lub tym golfikiem i nie mogę się zdecydować :/ Chyba , że coś jeszcze innego wystawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Ja tez juz nie wiem czy aukcje z modelką nie byly jednak lepsze :( bo zdjecia nie potrafią ukazac jakie to ciuszki są ładne :O Soczewka wystawilam nowe aukcje, jeszcze jutro dojdzie 1 nowy golf. Zapraszam :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11342390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Zdjęcia z modelką są zdecydowanie lepsze. Ten manekin z brzuszkiem wygląda co najmniej śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Kurcze :( Chyba zaczynam żałowac ze kupilam tego manekina :O Nie wiem co robic, dlaczego te zdjecia wychodzą takie brzydkie :O Dla przykładu- na żywo" najlepiej sprzedają mi się rzeczy ktore tu nie schodzą tzn golf + sweterek 2w1 i golf tunika z naszyjnikiem... a na allegro jest jakis problem ktory nadal trwa.... Mam nowy aparat cyfrowy, myslalam ze bedzie robił fajne zdejcia a są paskudne :( prosze nadal o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
A może wystaw te ciuchy na aukcje a nie Kup teraz . Ja wolę kupować na aukcjach. Jedną rzecz sprzedasz taniej inną drożej i jakoś to się może rozkręci. Poza tym ja lubię kupować u sprzedających , którzy mają duży wybór towaru. Zazwyczaj kupuję po 2-3 rzeczy, żeby za przesyłkę zapłacić tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia
Mi tam obojętnie czy ciuch jest pokazany na manekinie, czy na modelce. Niektórzy sprzedający mają jedynie zdjęcia samych ciuszków a i tak dużo sprzedają. Moim zdaniem sprzedaż zwiększy się z czasem, większość ludzi kupuje u SS i innych, którzy mają tysiące komentarzy. Spróbuj może niektóre rzeczy wsytawić jako promowane, wtedy więcej ludzi trafi na Twoje aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia
i jak dla mnie mały wybór kolorów poza tym poza podaniem rozmiaru i długości mogłabyś podać szerokość w pasie, ja głównie na to zwracam uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam i
jestem bardzo zadowolona! Polecam! Towar wart uwagi, jakosc zajefajna, mily szybki kontakt i wysylka błyskawiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka od dawna
A ja powiem wam tak -> widac ze osoba wystawiajaca te rzeczy nie ma jakiejs mega wielkiej firmy jak kilku spredawcow odziezy na allegro ->dlatego nie powinna sie do nich porównywac bo oni tez kiedys byli poczatkujacy i maja wiecej kasy -> na zdjecia w studiu fotograficznym itd. widze jednak ze ta sprzeajaca ma 100% pozytywow i za to szanuje-bo widac ze sie stara a czesto wielcy sprzedawcy maja gdzies kupujacych :O takze jak dla mnie pozytywy mowią same za siebie - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiqua
Masz na myśli te ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo jest cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo i jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×