Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

ide do psychiatry

Polecane posty

juz wczesniej sie leczylam na depresje teraz znowu powrocila. czy moge poprosic o ten sam lek ktory wczesniej mi pomogl? czy lekarz nie sgodzi sie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całowicie czarny kot
to pewnie wie tylko sam lekarz:-) to dobrze, że się zdecydowałaś iść powtórnie - trzymam za ciebie kciuki depresja potrafi dać w kość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki po prostu nie mam ochoty probowac nowych lekow skoro tamten mi raz juz pomogl. mam nadieje ze lekarz wezmie to pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi on bardzo pomógł
a co bralaś? cital ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bralam stimuloton. nie zamulal, zadzialal po poltora tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi on bardzo pomógł
mi cital działał po 3 dniach i byłam taka szczesliwa wtedy hehehe chyba znow sie pofatyguje po niego :) Oczywiscie nie zamulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi on bardzo pomógł
moja sie sugerował :D od 1 psychiatry dostałam reklamowke leków i sie przeraziłam poszłam do drugiego ,powiedzialam ze tyle łykac nie bede i ma mi dac 1 mala tabletke i dostałam :D ty wiesz co na ciebie najlepiej działa i lekarz powinien wziąć to pod uwage :) nawet jak pojdziesz do innego lekarza to pewnie zapisze ci to samo z tym ze najpierw sprawdzi czy faktycznie brałas ten lek. moj lekarz sprawdzał telefonicznie czy faktycznie biore to i tamto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie czy leki przepisywane przez psychiatre są przeznaczone tylko dla cięższych rodzajów depresji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest w ramach jednej przychodni wiec bedzie mial w karcie zapisane co bralam. skoro byl ok to chyba nie bedzie problemu choc z tymi lekarzami to jest roznie bo moga miec jakas umowe z firma farmaceutyczna albo np uwazac ze inny lek jest lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwamarynka-nie tylko do ciezkich rodzajow. ja mialam wlasnie lekka forme depresji i prosilam o cos zeby moc normalnie pracowac, cos co polepszy mi nastoj i przywroci chcec do zycia bo zadnych mysli samobojczych nie mialam ale czulam ze sama z tego nie wyjde(klopoty zyciowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi on bardzo pomógł
nie na lzejsze stany tez przypisuja :) na leki ,niepokoje nie musi byc wcale depresja :) tylko uwazaj na lekarzy zebys z masa recept nie wyszła bo watrobe zmarnujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avene Ja też czuję od dluższego czasu, ze sama nie dam rady. Ciągle jestem podlamana, smutna a konkretnego powodu nie potrafię podać...Nie potrafię sie skoncentrowac i bardzo zle spie.Długo brałaś leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwamarynka-wszystko wydawalo mi sie ponad moje sily, ciagle spalam, nic mi sie nie chcialo nic mnie nie cieszylo. taki ciagly dol brak sily i checi do zycia. straszne uczucie. nie mecz sie tylko idz do lekarza. po to sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×