Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollypop6

Tak po prostu mnie zostawił!!

Polecane posty

Jak w temacie. Byliśmy razem 4 lata a dziś mnie zostawiał. Wiecie dlaczego?? Dlatego, że non stop robił mnie w chuja a ja się o to burzyłam i nie siedziałam cicho!! Co za palant!! Jak go zapytałam co ja mu takiego zrobiłam, to powiedział, że w sumie to nie wie :O ale ma już dość. No nienormalny!! Odwalał mi numery i jeszcze ma do mnie o to pretensje!! :O:O:O Spakował najpotrzebniejsze rzeczy i poszedł. Poleciłam mu, żeby do psychiatry poszedł, bo jego zachowanie nie jest normalne :O:O Musiałam się trochę wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaa
Skoro taki duper z niego, to chyba powinnas byc zadowolona, ze poszedl w diably. Masz szanse na jakis normalny zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black velvet....
dziwisz sie????to normalne zachowanie facetów. zawsze jak mają coś na sumieni to obwiniają i karzą za to swoje dziewczyny.tak jest zawsze, oni nie potrafią przyzna się do błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to wiedziałam, że mnie oszukuje ale on wciąż obiecywał poprawę a ja głupia w to wierzyłam!! Taka stara a taka głupia (nastolatka już dawno nie jestem) Teraz jak wyszedł, to poczułam taką jakby ulgę... Chociaż wciąż go kocham... Wiem, to chore... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja drogą... Dopiero teraz tak naprawdę uzmysłowiłam sobie jaki to typ człowieka. Dobrze, że tak się stało, chociaż nie powiem, szkoda trochę tego czasu. No ale przynajmniej jestem bogatsza o nowe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tego tematu
lollypop jestes jak sama piszesz bogatsza o nowe doswiadczenie, ale zebys chociaz wyciagnela z tego lekcje, bo jak znow mu wybaczysz, to przepadlas :( w kolko to robil,bo wiedzial, ze i tak mu ujdzie to na sucho, miej troche godnosci w sobie dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsi są tacy zawzięci faceci. Twój byłby zadowolony, gdybyś siedziała cicho i sie nie odzywała. A dobrze ze sobie poszedł. Jak miał taki charakter jak tu opisujesz to nie byłoby Ci z nim dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znawczyni tego tematu-- wiem, wiem... Właśnie tego się boję!! Jestem słaba i wiem, że on może będzie chciał znów to wykorzystać, chociaż wnioskując po jego dzisiejszym zachowaniu, to mogę się mylić, tzn. może rzeczywiście ma dość. Na moje oko, to on ma problemy ze sobą- wcześniej już zauważyłam pewne oznaki, które mnie trochę zaniepokoiły ale próbowałam z nim rozmawiać o tym i jakoś to było. Teraz już wiem, że on po prostu nie dojrzał do związku i chyba nigdy nie dojrzeje :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek ---dobrze, ze poszedł ale... najbardziej mnie boli to, że tak mnie potraktował :( jeszcze wczoraj twierdził, że kocha, przyniósł mi dłuuugą różę tak bez powodu a dziś twierdzi, że ma mnie dość :(:( Już wcześniej nam się nie układało za dobrze ale jakoś zawsze się dogadywaliśmy ale dziś to już przeszedł samego siebie... I zawsze to ja wyciągałam pierwsza rękę do niego bez względu na to z czyjej winy się pokłóciliśmy a dziś to nawet za bardzo mnie nie ruszyło, gdy się pakował. Jakaś taka obojętna byłam ale wiem,że tak cały czas nie będzie. Prędzej czy później pewnie się rozkleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tego tematu
ale wiesz, ze za tym moze stac inna laska? bo czasem faceci boja sie powiedziec prawde, w koncu GDZIES poszedl skoro sie spakowal... Sprobuj raz wytrzymac, nie pros go o powrot, nie dzwon, nie wysylam smsow, przeczekaj troche, jesli wroci lub bedzie szukal kontaktu tzn. ze zaluje a jesli bedzie cisza to wiesz co to oznacza. Dla Ciebie lepiej bys zwlczyla w sobie to uczucie, choc wiem, ze bol Cie rozsadza, niektorzy nie sa nas warci a my ich kochamy.....dla niego kredyt zaufania skonczyl sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znawczyni tego tematu-- wiem na 100%, że innej laski nie ma. Tego jestem całkowicie pewna. To taki typ po prostu- to raz a dwa- on naprawdę ma ze sobą problem. Kiedyś też się już rozstaliśmy i też na jego "życzenie", po czym po jakimś czasie chciał wrócić a ja głupia dałam mu szansę. :O A poprzednim razem chciał się rozstać, bo jak twierdził- też miał wszystkiego dość i musiał się zastanowić o co mu chodzi. Jeżeli teraz znów będzie chciał wrócić, to mu chyba po pysku natrzaskam!! Palant!! Bo nie wie czego chce, to lepiej się rozstać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie się zachował. Słowa nic nie znaczą więc nie wierz w ,,kocham Cię". Ja miałam podobną sytuację. Jednego dnia mój chłopak wyznawał mi wielką miłość, a na drugi dzień okazał się nic niewartą świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tego tematu
on nie wie czego chce a Ty masz byc jego kroliczkiem doswiadczalnym ile wytrzymasz?! Dorosly facet musi sobie zdawac sprawe, ze przez niego ktos cierpi, ze wprowadza zamet i hustawke nastrojow,ze tracisz czas a bedac z nim okazje do poznania innego faceta, przemysl to, latka leca.....ile jeszcze dasz rade to ciagnac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek -- wiem... powinnam go znienawidzić za to co zrobił a ja głupia jeszcze zaczynam się obwiniać, że może rzeczywiście to moja wina... Kopnijcie mnie w głowę, może zmądrzeję :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znawczyni tego tematu- już powoli nie dawałam rady tego ciągnąc ale bez niego też chyba nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×