Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nO_LivA

znowu w zyciu mi nie wyszlo

Polecane posty

Gość nO_LivA

znow jestem sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas poplątał kroki
kabaczek w dłoń! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejdz na zycie uczuciowe
czemu piszesz o tym na forum erotycznym ? Tak Ci tez odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest tak jak mowi KrólowaF8 za stara jestem na szwendanie się za rączkę i podziwianie kaczek na stawie przez pol roku nim dojdzie do zcegos wiecej. potrzebuje faceta z jajami a nie chłoptasia.Problem polega na tym ze kazdy nawet ten fajnie sie zapowiadający, okazuje się takim dupowaty - niedojrzalym,nieodpowiedzialnym no i jakos mało zdolnym łóżkowo czy to zbyt wiele czego chce? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak jesli to 85 przy Twoim nicku jest wyznacznikiem Twojego wieku to i tak nie zrozumiesz :P zgłoś sie za 5lat to moze Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast jęczeć, że Ci nie wyszło - miły chłopiec ja jazda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz powiem Ci że nie sądzę aby wiek w każdym przypadku stanowił o swiadomości człowieka - no ale jeżeli masz takie teorie nie dziwię się niektórym twoim słowom.. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak a co Ty mozesz zaoferowac dojrzalej kobiecie ? Moze mnie przekonasz bo poki co mam kiepskie doświadczenia, a i Twoj rocznik mi sie przewinął przez zycie brum - "Zamiast jęczeć, że Ci nie wyszło - miły chłopiec ja jazda " nadal nie jaze zacznij pisac bardziej po polsku niz slangiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisałam : -dojrzały /gl.emocjonalnie ale wiek tez raczej ma tu znaczenie powiedzmy od 28lat w gore/ -odpowiedzialny -zdolny łózkowo reszta dowolna, nie wazny wyglad facet nie musi byc "ładny" musi byc interesujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum to co wg Ciebie znaczy : "Zamiast jęczeć, że Ci nie wyszło - miły chłopiec ja jazda" :o ? pytam raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - ale wiesz że większośc takich facetów już jestna smyczy...?a z tego co piszeż szukasz faceta na wyłączność tak..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie na wyłącznosc nie lubie się dzielic facetem z innymi babami a i drugiej kobiecie nie zrobiłabym takiego świnstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga tłumaczyć będę :-) "zamiast jęczeć, że nie wyszło" - chyba wiadomo o co chodzi? "miły chłopiec" - mężczyzna chętny i sprawny 'i jazda" - seks "ja" przed "jazda" nie było potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny mazowsze - a to niby mam do ślubu czekac zeby pojsc z gosciem do łózka ? :o proszę Cie średniowiecze juz dawno za nami owszem ostatni pkt wychodzi w trakcie ale to mozna razem dopracowywac wiec nawet jesli wykresle ten pkt z listy to chyba dwa pozostale nie są jakimis wygórowanymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do brum - teraz ja tłumacze : zamiast jeczec - ok rozumiem i nie jecze tylko mowie mily chlopiec - hm ? wole facetów niz chlopców i jazda - rozumiem jestem za ja- wprowadzilo zamęt i dlatego nie rozumialam całosc Twojej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to brum to facet ? :o bo nie jestem w stanie okreslic plci po jego/jej wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz mamy jasnosc a powiedz mi brum - masz faceta? Poznaniak - reklema reklamą ale towar i tak sie sprawdza w trakcie uzytkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×