Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nO_LivA

znowu w zyciu mi nie wyszlo

Polecane posty

sądze ze Poznaniak nie jest przypadkowym nickiem i mieszkasz w Poznaniu wiec nie beda grzala przez pol polski zeby Cie wyprobowac musze poszukac czegos blizej a regjon mam ubogi w męzczyzn bo wywaiło na emigrację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd w Tobie taki optymizm i nadzieja ze ktores z nas bedzie blisko to ... ja sie raczej nie zapuszczam w Twoje regiony wiec wątpliwa sprawa, a blizszych namiarów nie dam bo poki co Twoja rekalam na mnie nie dziala a i nie udowodniles mi ze spełniasz moje wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty pzypadkiem nie powinienes najpierw skonczyc studiow czy soc w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie optymizm a realizm - ludzie lubią podróżować i podróżują i czasem mają czas wolny na spotkanie - studiować może tak - ale wolę jednak podróżować :) jak się zdecydujesz na dedykowaną reklamę daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Poznaniak co Ty mowisz podrózowac zamiast szkoly konczyc :o a to za co chcesz podrózwac ? bez wykształcenia jakąs dobrzeplatną fuche mozna w Polsce dorwac powiedz gdzie to zaraz tam bede -chociaz powiedzą mi pewnie ze mam zawysokie kwalifikacje bo i takie debilne teksty slyszalam normalny - dzieki ale chyba nie przejdziesz castingu skoro spelniasz tylko jeden pkt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziz - ja nie mam tego problemu - mam dobra prace - mogę podróżowac nie mam studiów a jednak udało się - może nie masz szczęscia hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba ogolnie nie mam szczescia chyba pojde upolowac kroliczka to mu łapke urwe i bede nosila na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze lepiej nie - stwierdzilam ostatnio ze sie strasznie rozpraszam takimi znajomosciami bez przyszlosci ostatnio mam ich wiecej niz tych realnych - jak to sie dzieje ze klikając kazdy facet to taki chojraczenko a jak przyjdzie co do czego to ledwo cos powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty zawzięty :D będziesz się bronił do konca ;) - to chyba cecha chlopaków Twojego rocznika znam kilku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze znasz kilku może mieć inny oddzwięk niż się spodziewałaś - uważaj na takie teksty :) a czy to cecha? nie wiem - po prostu nie lobię kiedy ktoś nie mając pojęcia mówi duzo i twierdzi że zna faky.. nie generalizuj :) bo masz straszny dystans a mówisz o innych że sa słabi - kiedy to Ty nie pokazujesz że jsteś lepsza od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo o Tobie bo nie znam Cie. to było o tych z ktorymi juz sie zdązyłam poznac. ja nie bede generalizowała a Ty nie bierz wszystkiego do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mocne slowa konflikt - na forum nie ma konfliktów są tylko pogaduchy o dupie maryny, wysmiewanie problemow innych i mala garstka ludzi którzy cos tam chcą komus doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheehe a czemu Ci tak zalezy na prywatnym ? tu i tak nikt nie zaglada bo jak masz czarny nick to nie mozna robic podszywow i nie ma zabawy. wiec mozemy normalnie pogadac tutaj - a moze z czasem przejdziemy na prv jestes teraz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D poznaniak schwycił rybkę i ją holuje na płyciznę :D:D:D nO_Liva kiepsko oceniłas normalnego mazowsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×