Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilka88

20.11.2008 - zaczynam! Kto jest ze mną? Dołączajcie się!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny! Juz od długiego czasu zastanawiam sie nad odchudzaniem, ale jakoś nie miałam do tej pory motywacji, jednak teraz postanowiłam: MUSZE SCHUDNĄĆ!!! Nie ważę dużo jak na swój wzrost, ale całe życie byłam szczuplutka, a podczas dwóch miesięcy pobtu w Niemczech przytyłam około 8-9 kilo :/ i starsznie czuję się ze swoim ciałem. Do Polski wróciłam w połowie sierpnia, od tego czasu ciągle tyję, w ciągu pół roku z wagi 48 kg przytyłam do 61 kg, teraz ważę 59 - bynajmniej tak pokazuje moja waga :). Mam zamiar wyeliminować pokarmy smazone na tłuszczu, fast foody i słodycze, które jadam pratycznie codziennie. A poza tym ćwiczenia: brzuszki, bieganie i jazda na rowerze... Mam nadzieję, że pomozecie mi wytrwać. Licze na wasze porady. Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, chetnie sie przyłącze. Mam podobny wzrost ok. 160 cm, waga 55, chce zrzycić z 2, 3 kg, głównie zalezy mi na pozbyciu się cellulitu i wymodelowaniu ciała. Na diecie jestem od 2 tygodni, schudłam ok. 2 kg. Codziennie ćwicze ok. godziny. Diet MŻ i nie opychać się na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
ja tez chetnie dolacze. dziewczyny nie doc4eniacie swojej waga. przed ciaza taz wazylam 59 kg i bylam na wiecznej diecie bo nie pasowala mi tawaga i czulam sie gruuuba. teraz jestem 3 miesiace po porodzie i waze 73 kg!!!! i nie potrafie sie zmotywawac do odchudzania ale dzis mi nawet w miare idzie. 162cm wzrostu, 73 kg i 20 lat. karmie wiec nie moge stosowac bardzo rygorystycznej diety, do 1500kcal dziennie i ponad 20 min dziennie cwiczen na poczqatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziumdziulaczek-ja doceniam swoją wage jaka mam teraz. Cały czas sie musze pilnować żeby nie prztyć, pare dni obzarstwa i waga idzie do góry. Dzimdziulaczek na pewno uda Ci sie schudnąć-jak Twoje dziecko troche podrosnie to sie nabiegasz przy nim że same kilogramy polecą w dół. Teraz pozstają Ci spacerki i zdrowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 163
no to ja tez sie dolacze. podobna troche do was jestem:) mam 163 wzrostu i waze 55 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 163
przede wszystkim mniej jesc nie wiem ile kalorii poprostu mniej jesc. a nawet jesc bardzo bardzo malo i troche cwiczen tylko troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
163 - ja będe jeść około 1200-1400 kalorii, a stawiam przede wszystkim na ruch. Właśnie jestem po godzinnym \'treningu\'. Zaraz wmasuje krem antycellulitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miło ze się przyłączyłyście :) Ja jestem po pierwszym dniu diety. Zjadłam dzisiaj kanpkę z sałatą i pomidorem (oczywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 163
witam serdecznie. wczoraj nie zjadlam kolacji a dzisiaj juz na wadze54,6 czyli o 0,4 mniej:) zawsze cos. na sniadanie zjadlam 4 pierogi nie jakos specjalnie dietetycznie ale TYLKO 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Dietka idzie mi super, na sniadanie 2 kromki chleba razoweo z serem. Zbliża się weekend- wyjezdżam na studia do innego miasta, będzie ciężko ze zdrowym jedzeniem i ćwiczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stokrotko mamy podobne cele, ja tez chce schudnąc max. do 50 kg, zostało mi jeszcze 5 do zgubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubatka
Cześć dziewczyny w takim razie ja też się dołączam. Wymiarowo chyba pasuję 58 kg 163 cm 27 lat. Zawsze ważyłam 50 - 52 kg i bardzo chcę do tego wrócić. Nadprogramowych kg nabawiłam się siedząc w domu przez pewien czas (zmieniałam pracę) brak ruchu aktywności stresu zrobiło swoje :) Ogólnie już od 2 tyg się ograniczam ale nie wiem jak mi idzie bo nie posiadam wagi. Nie jest to rygorystyczna dieta po prostu mniej. No i ruch ale ciężko się do niego zmusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziubatka. dzień zaliczm do udanych, nieobjadałam się, zaliczyłam godzinny spacer. A jak Wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 163
a co wy juz nie piszecie? koniec diety czy co?:) ja po łikendzie jako tako jadlam i jadlam ale waga nadal 54,6. no i zaczynamy kolejny tydzien mż miejmy nadziejje udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 163
juz wtorek jak miło:) byle do konca tygodnia. kolejny dzien diuety wczoaj zjadlam pare pierogow przez caly dzien i na kolacje jablko. zwaze sie w piatek licze ze bedzie gdzies okolo 53 i cos ale to tylko mala nadzieja:) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 163, ja nadal dietkuje, na wadze 55kg. Nie jest źle, ale jeszcze taki wynik mnie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×