Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze pojęcia nie mam

paluszki krabowe -jak podawać z czym, dobre to ?

Polecane posty

Gość prosze pojęcia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma nijaki smak
Sa to sprasowane kawałki ryby z posmakiem mięsa krabów ale tak naprawdę to wogóle nie ma smaku, moze być chyba tylko jako wypełniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponejszyn asian dybbbb
w ciescie...gesteym nalenikowym...ewent obtoczone nastepnie w bylce tartej ja podaje z sosem pieczarkowym...wlasciwie musem z pieczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie jesc same albo
skropione cytryna. Moze byc tez salatka - dodajesz ogorek kons, zielony groszek i majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo z avocado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki.....
paluszki pokroic w kosteczke dodac jajka na twardo w kosteczke wymieszac z majonezem--- tak wyglada salatka z krabow bardzo popularna w Belgii podawac w pomidorkach wydrazanych , odciac kapelusik, wypelnic i nakryc-----pychotka polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaalbinkaaaaaa
paluszki krabowe, tzw. surimi pyszne są w sałatce z gotowanym na twardo jakiem, kukurydzą i majonezem. pyszna!! nawet przypraw do smaku nie trzeba dodawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchta
a ja lubię- paluszki pokrojone w cienkie paski, krewetki gotowane w bulionie, do tego kukurydza, ananas i seler ze słoiczka, przyprawić pieprzem odrobiną soli i wymieszać z majonezem. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchta
oczywiście bulionu nie dodajemy do sałatki :) krewetki "trza" odcedzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
robie z nich sałatkę, kroję na kawałki do tego ogórki kiszone, posypuję koperkiem i majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pojęcia nie mam
dziękuje kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksieczka
Ja paluszki krabowe po ugotowaniu skraplam cytrynką i podaje jako mini przekąskę z sosem czosnkowym... ale nie takim kupnym tylko własnej roboty. :) Jeszcze nikt nie narzekał, może z grzeczność ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a te paluszko
to gotujemy czy podajemy na surowo d sałatek, a jak gotujemy, to ile czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki 'krabowe' sa juz ugotowane i przetworzone na maksa, takze nie musisz w ogole gotowac, ew. podgrzac, jesli chcesz na cieplo. paluszki 'krabowe' to co mniej wiecej jak parowki, czyli dobra przekaska jak sie akurat ma smaka na cos mniam, ale raczej nie o szlachetnym smaku ;) najprostrza salatka - pokroic paluszki 'krabowe' (parowki rybne) na 1 cm kawalki, zmieszac z majonezem i romarynem, mozna dodac troche czosnku lub cebuli, lodyge selera, szczypior, pieprz i ew. sol, jak zajdzie taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a te paluszko
no to nie popisałam się wiedzą ;) dziękuję bardzo za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdry
a w takim razie skad wziac prawdziwe zwloki krabow skoro te paluszki to podroba????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdry
no dobra, to skad wziac prawdziwego kraba? lowienie i mordowanie odpada, chodzi mi o kupienie fragmentow zwlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka pycha
makaron ryżowy, paluszki w kostkę, zielony ogórek, kukurydza duzo koperku i majonez i trochę jogurtu n. Doprawić solą i odrobinką cukru bo całość ma być słodkawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, paluszki to raczej w supermarkecie, nie w luksusowni ;) zwloki kraba napredzej kupisz tam, gdzie te kraby zyja, czyli w jakis specyficznych nadmorskich zup zatokowych rojonach, raczej nie ojczystych ... a oprocz tego, mozna w sklepach nieraz znalezc cale krabie nogi (w skorupie) w workach, zamrozone (tam, gdzie mrozone krewetki, ryby itp.) mieso z kraba to jest jednak juz artykol luksusowy, ludzie, dla ktorych swieze kraby to chleb powszedni jedza je prosto z mostu, do gara, ugotowac z przyprawami i na stol. poza tym, to zeby tak delikatnego miesa zwyczajnie nie zmarnowac na jakies nalesniki czy panierunki (gdzie nie bedzie nawet czuc jego wykwintnego, delikatnego posmaku) dobrze byloby znac jakies ciekawe przepisy, ktore pewnie wymagaja doswiadczenia kulinarnego ... dla szarych zjadaczy chleba i parowek pozostaja paluszki ;) ktore moze nie sa szlachetne w smaku, ale na codzienny uzytek tez i nie takie zle, byle nie za czesto, bo wiadomo, jest to sztuczny, bardzo przetworzony wyrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×