Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinowa 33

idę z nim do kina bo.......tak trzeba

Polecane posty

Gość kinowa 33

żeby nie zwariować jestem juz po przejściach, i ostatnio facet powiedział mi, ze widzi mnie w roli kolezanki a dziś nastepny coś zaczyna w ten deseń... boli jak cholera, ze jestem ciągle sama a facet na ktorym mi zalezy chce byc moim kolegą wczoraj umowiłam się z facetem do kina, tyle miesięcy siedzialam sama w domu i dziś wychodzę, tylko że tu sytuacja jest odwrotna, ja chce zeby on byl moim kolegą a nikim więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
"boli jak cholera, ze jestem ciągle sama a facet na ktorym mi zalezy chce byc moim kolegą" a jak ja tak miałem przez 33 lata to niektórym wydawało się że to śmieszne. teraz was kurwa boli? too little, too late.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinowa 33
o cholerka nie pomyślalam tak:O jak to o sobie zawsze dobrze myślimy:P ale ja jestem ladna zgrabna:P, w takim razie co ze mna nie tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.....
ja mam 31 i tez jestem sama:(. 2 tygodnie temu rzucil mnie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinowa 33
już wrócilam, bylismy na filmie a potem w pizzerii 2 tygodnie to nic, ja jestem sama od roku, i przez ten czas sexu nie nialam, podobalo mi sie w tym czasie 2 facetow i obaj wybrali inne kobiety, nie wiem co jest granr bo po spotkaniu faceci sa oczarowani, ale coraz czesciej dochodzę do wniosku, ze tamte panny do nich piszą esy i lataja za nimi, przynajmnie u mnie bylo tak w 2 przypadkach a ja uważam, ze to męzczyzna powinien zbobywac kobietę....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano powinien ale idą na łatwizne i biorą te prostaczki którym tylko jedno w głowie. ja jestem sam już dwa prawie dwa lata i nigdzie z nikim nie byłem bo ufności brak i strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinowa 33
dobrze, że ktoś podziela moje zdanie, bo już zaczynałam się martwić tym, że ja powinnam wypisywać, wydzwaniać, prawić komplementy, a ja taka nie jestem wolę jak to mężczyzna stara sie o mnie a ja pokazuje mu, że mi zależy ze to jest dlamnie ważne... czy jednak to kobiety powinny zabiegać o mężczyzna, to pytanie już do mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jak kobieta lata za facetem to jest zwykłą .... ale gdy facet się stara próbuje zdobyc to powinna pokazywać mu że jej zależy i nie być zimna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×