Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laurka09897

czy to NORMALNE!????????????odpiszcie

Polecane posty

Gość laurka09897

spotkałam sie dopiero jeden raz z pewnym chlopakiem..aa on za jakiś tydzien zaproponował kolejne spotkanie tylko takie : może posiedzimy i pogadamy spokojnie u ciebie w domu" czy to normalne ze dopiero raz sie widzieliśmy a on juz chce przyjsc do domu..;((od razu ja sobie to tłumacze ze myśli ze jestem łatwa i szybko mnie przeleci...niewiem czy kiedykolwiek sie juz z nim spotkac..;(( a wy co o tym sadzicie...???? bo ja kompletnie niewiem co mam robić....pomózcie...plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto płacił za pierwszą randkę? Może to po prostu skąpiradło? Czyżby był z Poznania? Rzeczywiście bezczelny trochę tak się wpraszać :o Powinien poczekać aż go sama zaprosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciany
już chyba sama sobie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciany
z Poznania?? to zabolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tutaj piszą, że Poznaniacy to największe sknery w Polsce :P A tak poważnie, to rzeczywiście ma nadzieje Cię przelecieć i nawet się z tym nie kryje, więc możesz obie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabezperly
ech ech seksu mu się chce!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciany
hmmm no to ładnie o Poznaniakach mówią i pewnie cos w tym jest ale na nie słyszałem jeszcze. A z tym drugim się zgadzam koles sie nie kryje. a może słyszał że jestes łatwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka09897
wogule nic o mnie nie słyszał................... na pewno............. a chocby coś slyszal to napewno nie takie coś.....kurcze załamałam sie tymi wypowiedziami......aaa myślałam ze wkońcu bede szcześliwa;"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa beeeeee ceeee deeeeee
hehehehhe laurka daj sobie z nim spokój szkoda czasu to jakiś idiota jak mozna tak dziewczyne potraktowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciany
Tobie wydawało się że to dziwne i takie jest nie oszukujmy sie!!! no chyba że tak jak wspomniane to sknera i tyle! i szkoda mu nawet na mcdonalda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jednek sknera, bo zobaczcie: facet jak chce seksu to powie "może wpadniemy do mnie", a ten nawet tego nie zaproponował, tylko od razu chce do niej wpadać... wniosek taki, że to jednak sknera :D (albo mieszka z rodzicami :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciany
może tez tak byc że u niego nie ma miejsca na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×