Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zła.julia

skąd ta agresjaa?!

Polecane posty

Gość zła.julia

od jakiegos czasu wszystko mnie drażni w moim chłopaku,denerwuje mnie jak dotyka moich wlosów,jak mnie głaszcza czy przytula rano,bardzo go kocham ale od jakiegoś czasu strasznie mnie wszystko wkurza,wybucham i potrafię sie chamsko odezwac,nigdy na mnie nie krzyknał i źle sie nie odezwał a ja jak ostatnio pojade to potem sama nie moge uwierzyć w to co mówiłam :o skąd to się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
z glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła.julia
już raz mi powiedział ze ma dośc moich fochów a teraz się boję że jak kiedys wybochnę to mnie po prostu zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
niesamowite podejscie do milosci i zwiazkow, ona tak kocha ze zaraz wybOchnie a on na kazdy wyboch moze rzucic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła.julia
no własnie tego sie boje i dlatego tu napisałam,czy miał ktoś może podobnie będąc w związku? kocham go i nie wyobrażam sobie być bez niego,uwielbiam spedza c znim czas i nie moge sie doczekac kolejnego spotkania ale czasem te nerwy...nie wiem dlaczego sie tak zachowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
a jak dlugo juz jestescie razem, porozmawialas z nim o tym? nic nie bierze sie z powietrza, czy przeszliscie jakis kryzys itd...nikt na forum Ci na to nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła.julia
półtora roku nie było żadnych kryzysów nigdy sie nawet nie kłóciliśmy,on nadzwyczaj spokojny jest i póki co znosi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
to zadaj sobie pytanie i zastanow sie, czy tylko do niego tak sie odnosisz, czy generalnie jestes bardziej pobudzona/ podirytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła.julia
a ja potem mam straszne wyrzuty sumienia że płakałam ze miałam focha a on w gruncie rzeczy tylko żazartował.. nic z tego nie rozumiem nienawidzę tego poczucia winy później jak mi przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła.julia
właściwie to chyba ogólnie jestem poddenerwowana ostatnio w stosunku do wszystkich,wiele rzeczy mnie drażni więc to chyba coś ze mną:o ale nie chcę się na nim wyżywać wypadałoby mu to wytłumaczyć czy spróbować stłamsić agresję i się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
trzeba dojsc do zrodla tego stanu u Ciebie, ale jemu z pewnoscia powinnas powiedziec, ze nad tym nie panujesz, ze nie znasz przyczyn, ze potrzebujesz jego wyrozumialosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabezperly
buahahahau :P urzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła.julia
może coś w tym jest biorę od 2 miesięcy tabletki anty ale w pierwszym miesiącu czułam się świetnie,miałam poranne mdłości a potem było super a teraz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja tak miałam
to był początek końca związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła.julia
dlaczego? kłóciliście się? bo on jest wyrozumiały tylko pyta co się stało i wszystko znosi a ja nie wiem dlaczego mnie drazni wszytsko co on robi,nawet jak robi to dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×