Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierdoła do okoła

wpadka

Polecane posty

Gość pierdoła do okoła

ale wyjebałem dzisiaj zonga mówiąc do dziewczyny wypowiedziałem imię ex nie wiem jak to sie mogło stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw pomyśl
potem mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoła do okoła
no a Ona sfochowana teraz jest w sumie sie jej nie dziwie przeprosiłem czekam aż jej przejdzie ale wkurwiam się sam na siebie bo ex juz dla mnie nic nie znaczy do pięt jej nawet nie sięga więc jak to się stało 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza23545
ja sie kiedys kochalam z chlopakiem i zamiast jego imienia wypowiedzialam do polowy imie ex. sciemnilam ze chcialam wypowiedziec inne slowo. nie wiem czy uwierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoła do okoła
no to większa wpadka :D:D no ale jak to odkręcić teraz chyba muszę poczekać aż jej przejdzie i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw pomyśl
zrzuć to na "podświadomość" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiiiiiik
Nie martw się przejdzie jej a jak chcesz to kup jej na oprzeprosiny jakas roze albo czekoladki, sam miałem kiedyś taką sytuacje że siedziałem w samochodzie i czekałem aż zejdzie na dół i krzyknąłęm do nie imię byłej, była wnerwiona ale przeszło jej po kilku godzinach wytłumaczylem jej ze nie wiem jak to sie stalo i ze na tamtej mi nie zalezy i kupilem jej na przeprosiny czekoladki. I szczęśliwie do dzisiaj jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoła do okoła
cholera problem w tym że to wariatka i wiem że nie wytrzyma puki się nie zemści aż się boje co Ona zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×