Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkaaa1980

Ludzie, pocieszcie mnie!

Polecane posty

Gość agnieszkaaa1980

Właśnie skonczył się mój związek, a miało być małżeństwo, dzieci.... Parę tygodni temu skończyłam 28 lat, niektórzy \"życzliwi przyjaciele\" mówią że na mnie jest już krzyżyk, bo w tym wieku nie znajdę już nikogo. Chyba trochę racji mają, bo faceci w moim wieku lub trochę starsi są albo zajęci albo takie za przeproszeniem \"odpady\" (ale nie chcę nikogo obrazić) - alkoholicy, bez pracy, pokręceni, których po prostu nikt nie chce. WSZYSTKIE moje koleżanki są pochajtane, nie lubię się z nimi nawet spotykać bo patrzą na mnie z litością. Boję się strasznie że skończę sama, że umrę jako samotna, stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mam byc falszywa
???? Tak wlasnie skonczysz i tyle ,jesli uwazasz ze wszyscy po 30 to jakies menele i bumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciany
tak masz racje po 30 napewno sami tacy!!! ja jakosnie pije mam prace jestem normalny a jokos jestem sam bo taka jedna szm*** postanowiła że znajdzie sobie młodszego i pięknego. i też nikt mnie nie chce! taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
i tak soknczysz bo juz jestes stara,aha wez pod uwage ze wczesniej dojrzewacie od facetow to tak jakbys juz miala 35!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaa1980
Nie napisalam że wszyscy to menele. Ale mam kolegów w tym wieku, któzy są sami, ale... ja się nie dziwię dlaczego. Jeden przepija wypłątę w kilka dni, drugi ma jakieś problemy z psychiką, trzeci to nieuleczalny maminsynek. Oczywiscie że wierzę że gdzies są NORMALNI, ale nie mam pojecia gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
Jest cała masa normalnych wolnych facetów po 30 , zauważ ,że nie wszyscy faceci wiążą się z kimś na stałe w wieku 20 lat . Jeśli Twoje nastawienie do życia nie zmieni się , to na pewno będzie tak jak przewidujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
jak poznalam mego meza to mial rowno 30 lat i byl lekko podpity. zreszta ja tez. poznalismy sie w pubie. tez jestem z 1980.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×