Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 666nnn

JAK wy znajdujecie kogoś na czacie???? Dla mnie to niepojęte!

Polecane posty

Gość 666nnn

Jako że mieszkam w maciupkim miasteczku i szanse poznania tutaj są prawie niemozliwe, często "korzystam" z internetu żeby kogoś poznać. Sensownych facetów udawało mi się poznawać tylko na portalach randkowych (chociaż oczywiscie musialam przebijać się przez wielu imbecyli). No ale często slyszę że ludzie poznali się na czacie. Z ciekawości przez ostatnie dni sobie wchodzę na czat, naprawde nie na żadne pokoje Erotyczne, tylko albo randkowe, albo regionalne. KAŻDY facet chce seksu. KAZDY własciwie w pierwszym zdaniu pyta jak wyglądam, jakie mam ciało i chce zdjęcie, albo zwyczajnie wprost mówi czy mialabym ochotę na niezobowiązujący numerek. Na ok. 50 facetow ktorzy napisali na priv, tylko jeden okazał się w miare normlany, ale też nie dla mnie bo ponad 20 lat starszy. Inny napisał mi że jestem głupia jesli myślę że na czacie siedzą faceci któzy NIE szukają seksu. I jeszcze jedna sprawa - pomyślalam że byloby fajnie iść sobie na takie zwykle spotkanie, bez nadziei na żaden związek, oczywiscie bez seksu, z kimś z mojego miasta, tak po prostu na jakąś kawę czy sok, czyli spotkać się nastepnego dnia (ale mowie ogolnie o ludziach z netu, nie tylko z czatu). Wiecie jakie to trudne? Żaden facet nie chce! Każdy coś tam kręci, marudzi, że moze za tydzien... Tacy niby odwazni, a boję się szybkiego spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
Bo od zawsze wiadomo, ze na czacie to raczej sie nie da poznac. trzeba miec naprawde duzego fuksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziłbym nie szukać na czatach nawet randkowych itp. jeśli chcesz znaleśc kogoś kto jest wart poznania to nie tam. i tyle. no chyba że chcesz się zaliczać do łatwych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dot dot
Ja tam nigdy nie potrafiłem zrozumieć fenomenu czatów :P Wybiera sie na chybil trafil kogos by z nim porozmawiac nic o nim nie wiedzac. Przeciez w ten sposob trzeba sprawdzic setki osob zanim znajdzie sie kogos w odpowiednim wieku, na odpowiednim poziomie intelektualnym, o podobnym poczuciu humoru, guscie,m zainteresowaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc facetów to zboki mówiac w prost :o A tak pozatym Ci faceci któryh ich propozycje przymujesz na szybkie spotkanie to sie boja ze to kawal jakis czy cos i boja sie rezykowac. A zreszta co bede mówic, wiekszosc to zamerznych facetów co szukaja przygód. Ja spotkalam mojego chlopaka na czateri Interia w pokoju Rzeszów. I nie szukalam milosci ani nic w tym stylu, poprostu lubialam pisac z ludzmi. Co ja mieszkam na Wyspach Owczych a on w Polsce w Rzeszowie, a siedzialam na pokoju Rzeszów z tego wzgledu ze na wakacjach mieszkam 30km od Rzeszowa i czesto jestem w Rzeszowie, Pisalismy tak 4 tygodnie, potem pojechalam do Polski, mialam jego numer, i spotkalismy sie po tygodniu. Troszke dziwnie bylo, ale na drugim spotkaniu juz sie pocalowalismy, i uzgodnilismy zwiazek tylko na wakacje, ale wyszlo inaczej. Zakochalismy sie w sobie. No i jakos jestesmy juz razem 1 i pól i za pól roku mamy zamiar ze soba zamieszkac jezeli nasze plany wyjda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A chcialabys miec chłpaka co siedzi na czatach? To nie szukaj go tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
Wybiera sie na podstawie nicka i podanego przy nim wieku. Ale to moze byc bardzo mylace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemnik-alfa
witam. 666 opisz kogo szukasz może będę pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666nnn
kogoś powyzej 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszyscy wiedzą że na
pokoje regionalne wchodzi się szukać seksu. Przecież na takim erotycznym to trafisz kogoś ale z daleka a na regionalnym masz blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariiia
ja na czacie poznalam mojego meza:) a mila glupi nick wtedy ..." Twoj facet24". Ale po romowie okazalo sie, ze jest calkiem normalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×