Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuuusia

AKRYL, Akryle, zdobienia akrylem

Polecane posty

a co do ozdób jakie kupi to powinnas miec: akryle kolorowe brokaciki( do wymieszania z akrylem):) bulion hologramy w różnych postaciach koronki i siateczki cyrkonie wejdz na allegro, jest tanio i ozdoby są ok, ja zamawiam od dekorynki, popatrz sobie:) tylko nie pokuś sie na mini kółeczka od niej bo pod akrylem i lakierem nawet odbarwiaja sie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
witaj guuuusia,jak zwykle dzieki za rade:*dzisiaj albo jutro pojade po tego palca i zaczne cwiczyc no a ozdoby zamowie od tej dekorynki tak jak mi napisalas-pewnie wyjdzie taniej,no i ten plyn do dezynfekcji bo na smierc o nim zapomnialam:/musze poszperac na necie poszukac inspiracji wzorkowych....ostatnio na allego znalazlam paski do robienia frenchu myslisz ze warto by je bylo kupic?zaraz poszukam to przesle link.ps odzyskalas juz kontakt ze swiatem?pozdrawiam i zycze milego weekendu a przede wszystkim udanych andrzejek.buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Paski do żelu się nie nadają, ale do lakieru tak:) więc mysle że sie przydadzą. A ozdób masz naprawdę pałno w allegro, ale ja zamawiam od niej bo wiem ze szybko dochodzą:) choc pomylili mi kolor jedneko akrylu i wysłali zamiast różowego jakis taki morski:( no ale trudno:( ja jeszcze nie mam łącznosci ze swiatem hehe dzis mam wolne, mam kupe spraw do załatwienia bo jutro mój facet ma urodziny i jak zawsze wszystko na mojej głowie, miałam sobie dopełnic pazurki ale jeszcze mam w ten weekend szkołę i nie mam jak. ach jak mi się nic nie chce, i cholerny kuferek jescze mi nie przyszedł i reszta ozdób wrrrrrrrrr...wkurza mnie to:) buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
ja tez dzisiaj odpoczywam i juz zdazylam sie poklocic z moja mameja-on jak zwykle wie jak mnie zdenerwowac.ale coz...dzisiaj sie wybiore(jak dam rade)do hurtowni i kupie sobie tego palucha bo nie mam juz kogo meczyc:/ale jak mnie zlosc wieksza wezmie to otworze ten smierdzacy liquid u nas w sypialni i bede robila kwiatki:)zycze udanej imprezki pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah z tym liquidem to dobry pomysł, ja jak mnie facet wkurzy to biore i sobie lepie kwiatki, a on nie nawidzi tego zapachu, a że mieszkamy w kawalerce to wszędzie go czuc:) hahhaah a imperza jutro, dzis robie jedzenie bo jutro na 8 do szkoły do 16 wiec nie zdąże wszystkiego jutro, jeszcze chciałam wziasc tel na raty, wypatrzyłam sobie swietny i mi nie dali bo bank odmówił, smieszne!!!!!!!!!!!!! kredyt wczesniej dostałam a głupiego tel. mi nie chca dac:( i jestem wkurzona na cały swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
zapraszam na forum pazurkowe: www.nailcity.myboard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
witaj guuuusia,pewnie juz w drodze do szkoly...a ja dzisiaj w lozeczku:)moja mameja pojechala do pracy-ciekawe czy specjalnie to zrobil:/niby sie wczoraj pogodzilismy ale ja nie uznaje takich przeprosin(choc to znowu moja wina)bo zabraklo czegos bardzo milego-bo usnal:(nawet powiedzial ze jak bedzie mogl to pojedzie do hurtowni po palec skoro mi zabral auto...ale dzisiaj pocwicze na moich-juz mam pewien pomysl na pazurki sylwestrowe-zrobie na skos-jak mi sie uda,wkleje cyrkonie-gdzies tak widzialam i mam nadzieje ze prostacko mi to nie wyjdzie:) a co do telefonu to kiepska sprawa-ja na walentynki dostalam LG SHAJN'A-narzeczony wzial na abonament 75zl a tel.go kosztowal przy takim ukladzie 50zl-a ty nie moglabys w taki sposob?pozdrawiam i JESZCZE RAZ ZYCZE UDANEJ IMPREZY NO I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTA!!!!!!!!buziaki:*:*:*:*:*:*:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja mam własnie skosy ale juz wymagają dopełnienia, jesli robisz na tipsa wystarczy że obetniesz go pod skos gilotyna, nic trudnego:):):) a do sylwestra jeszcze daleko, zmienisz dziesięc razy zdanie co do ozdób, :) mówie ci ja tak mam, a tymbardziej jak sa to moje pazurki:) a co do telefonu to włanie mam na abonament, i drugiego nie wezmę bo co z dwoma rachunkami będe robic:( kombinuje jeszcze cos wymysle, narazie mam tego gruchota co smsów pisac nie da rady, ale jakos już się tym nie przejmuje:) kurczę jeszcze wczoraj zachaczyłam mocno paznokciem i mi zaczął odpadac, boli jak cholera, ale nie chcem go sciągac bo pójda moje naturalne, a mam krótką płytkę i ładny feanchyk k nie wyjdzie:( ale jestem zmęczona:( a jutro do pracy:( buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
hej guuuusia,nie odzywalam sie tyle bo przez moja niezdarnosc zalalam laptopa:(ale juz wszystko ok,wczoraj odebralam ozdoby i palucha do cwiczen wydalam ponad 50zl:/tylko ze glupote zrobilam bo wszystkie ozdoby kupilam w woreczkach dopiero jak odebralam to skapnelam sie ze to przeciez niewygodne i calkiem nie praktycze-teraz bede musiala wydac drugie tyle zeby kupic puste pudeleczka-ale jak to sie mowi glupota nie boli-myslalam ze polece po kosztach zamawiajac wszystko po zlotowce:(:(ale coz trudno sie mowi-dzisiaj bede cwiczyla na szablonie chociaz nie wiem jak to bedzie bo zupelnie nie mam pojecia jak to dobrze zalozyc... zalatwilas juz sobie telefon?pozdrawiam i zycze milego weekendu,buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
guuuusia powiedz mi jeszcze co uzywasz zeby akryl nie zolkl bo ja niestety pale i trzy paznokcie u prawej reki wygladaja nieestetycznie -najlepiej byloby zeby rzucic ale....ja uzywam na koniec lakieru bezbarwnego ale slyszalam co niecos o topcoat-ale nie wiem czy to jest niezbedne i czy to od tego?pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja tez czasem zamawiam w woreczkach, ale mam zawsze pojemniczki raz kupiłam 100 za 50 zł więc si e opłacało:):) a formy nie powiem ci jak idealnie podłożyc, sama nie potrafie zrobic perfecy na formir pazurków, dawno nie robiłam:( Ja też pale fajki, i top coat jest skuteczny, nie zółkną mi wogóle, pomoże napewno, w rossmanie nawet jest, jakis taki za 8 zł chyba hiii hiii tych tańszych firm i miałam go i polecam:) tylko ze ja jak rzucałam papieroy to \"rzuciłam \" na miętowe hehehhe ( zawsze cos:)) i mają biały filter, może od tego też mi nie żółkna - nie wiem. ach ja wczoraj robiłam sobie pazury w biegu, bo siostra mi podrzuciła córeczkę i nusiałam się szybko uwinąc:( tak sobie mi się podobają, z siateczką walczyłam, i i tak nie ma tego efektu jaki bym chciała:( [URL=http://www.fotosik.pl]http://images30.fotosik.pl/302/8feda824008d36d1med.jpg nie wiem czy wyświetli jej, ale takich brzydkich pazurów dawno nie miałam:( tel. dalej nie mam , zyje sobie z tym gruchotem i mam to gdzies juz, hahahha buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wyswietliło jak się na drugi link naciśnie, i jeszcze zdjęcie do dupy:( ach chyba mam zimową depresje i nic mi nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
witaj guuuusia,w sumie to sama nie wiem od czego zaczac-moze od tego ze ja tez juz jestem bez telefonu?:/upadl mi i zamilkl na wiecznosc-nie da sie go uruchomic do tego jego gwarancje mam na wsi u mamy-200km od wawy:(:(:(:(:(:( co do twoich pazurkow-mowisz ze brzydkie-szkoda ze moich nie widzialas:/mnie twoje sie podobaja-chcialabym tak umiec robic....wczoraj robilam frencha na 'modelce' ktora byl moj narzeczony-musze przyznac ze nawet grzecznie siedzial przez te parenascie minut tylko chyba chcial mnie rozsmieszyc i wypytywal sie o wszystko co robilam i wszystkiego musial dotknac:)co do efektu to byl taki ze troche zalalam rozowym akrylem biala kancowke i tak sobie to wygladalo-ale nie poddam sie...chyba:/ a jezeli chodzi o fajki to ja rok temu za namowa narzeczonego tez mialam rzucic-ale efekt byl taki,ze rzucilam tak jak ty na mentalowe:)no i teraz mam odzwierciedlenie tego na paznokciach-musze zaopatrzyc sie w ten top coat bo juz nie moge na nie patrzec.pozdrawiam,buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha mój facet nigdy by mi sie nie dał:) Już go namawiałam i nie chciał sie zgodzic:( Co do tel. to mi narazie ten wystarczy(on wczesniej wylądował w kałuzy i dlatego jest popsuty) ale dzwonic sie da. A ten top coat naprawdę działa, i na długa staracza, więc jeśli palisz mentolowe to i ten z rossmana będzie dobry:) Ja nie używam różowego akrylu, całe pudełeczko stoi, muszę sobie kupic kamuflaz ( cover) fajnie kryje i można łożysko przedłużyc, tylko ze nie wiem z jakiej firmy zamówic, bo chcem naturalny a nie kryjacy róż. Dzis mam wonle, chyba zaraz zaczne jakies kwiatki lepic i mieszkanie zasmrodze, jak mój marudny facet wróci to będzie zły ze śmierdzi :) hahhaha i dobrze. a jak twój bezkwasowy liquid? śmierdzi? dobrze się nim robi? bo tez mysłam nad takim... Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
hej,nie odzywalam sie troszke bo moja mala wyladowala w szpitalu:(ale juz jest na szczescie wszystko ok:) zrobilam sobie ostatnio na biegu frencha,wyglada nawet ok ale sa dwa ale:/ 1.ozdoby ktore kopilam z allegro puszczaja kolor pod akrylem i juz na wstepie zlapalam nerwa:/ja im chyba wystawie opinie...nalozylam czarne kolko na biala koncowke i nalozylam akryl i wtedy zamiast bialej koncowki zrobila sie czarna,wiec zmienilam szybko na srebrny kwadracik i stalo sie to samo wiec zrezygnowalam z ozdob:::( 2.chyba nie jestem stworzona do robienia paznokci bo po nalozeniu bialej koncowki i rozowego na plytke zrobil sie odstep(kurcze nie wiem czy po tym opisie bedziesz wiedzilala o co mi chodzi-ale nie umiem tego opisac)nawet po spilowaniu nie dalo sie do konca tego skorygowac-wiec nalozylam na to srebrny brokati jest ok-wiesz moze gdzie popelniam blad??? Co do tego bezkwasowego liquidu to jest ok tzn tamten smierdzacy az tak bardzo mi nie przeszkadzal ale moj facet byl na skraju wytrzymalosci a jak teraz robie tym to mowi ze jest ok,a pracuje sie dobrze juz na nim tylko nastepnym razem kupie taki zeby szybciej schnal.pozdrawiam buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Nie wiem jakie masz ozdoby, to te od dekorynki??? mi puszczały kolor tylko mini kółeczka, ładne kolorki miały , takie intensywne no ale do dupy były( a raczej są):( a reszrta sprawuje sie dobrze, choc zauważyłam że różowy bulion też puszcza kolor:( a z tym odstępem to chodzi ci o to że między baiłym a różowym jest przetwa??? jeślin tak to nie rób różowego tylko przeźroczysty, ładnie to wygląda:) a i nic sie nie robi, zadne przerwy:) Chyba że używasz cover\'ka różowego, to najpierw kładz cover, uformuj juz linie usmiech, a następnie białym koncówke. Masz ładnie przedłużone łożysko i raczej żadne przerwy nie zrobią sie. A ty nie przejmuj się ze na początku nie wychodzi ci tak jak bys chciała, nie ma ludzi co uczą sie wszystkiego w jeden dzie. jakbys zobaczyła moje pierwsze paznokcie to byc sie popłakała ze smiech j a się dziwie że moje znasjome chciały zebym im robiła.;0 hahha tak wogole znalazłam kiedys fajne forum, są tam fotki, instrukcje, wejdz zarejestruj się i znajdz mnie, jestem pod takim samym nikiem jak tu:) tu masz adresik:): http://tipsystyl.mojeforum.net/ buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
hej,zamawialam z allego od niejakiego "jaapee"tylko i wylacznie od niego bo z wawy i nie chcialam placic za przesylke no i wyszlo jak wyszlo:/jak narazie odbarwiaja sie tylko kolka czarne i kwadraty srebrne innych jeszcze nie uzywalam-juz napisalam do nich mail zobaczymy jaka bedzie reakcja,a co do bulionu to tez mam rozowy i tez kolor mi puscil ale to bylo z firmy "nail design"wiesz zainteresowalas mnie tym cover'em-uzywasz go?jesli tak to z jakiej firmy bo chyba zamowilabym.masz moze jakies fotki pazurkow zrobionych cover'em?a co myslisz na temat farbek akrylowych-masz je? na tym forum bylam jestem zarejestrowana pod nickiem izkaa191 ale narazie czytam i przegladam-tylko ze jak narazie to tylko zel zel i zel do znudzenia:(pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza7
Hej mam pytanie do was drogie panie mam nadzieje ze udzielicie mi odpowiedzi. Zatem, napiszcie mi jak i jakimi pilnikami wyrownac wszelkie nierownosci w panokciach akrylowych aby nie zarysowac akrylu. Wiem ze na koniec zel nablyszczajacy mozna nalozyc albo lakier bezbarwny. Chodzi mi o to ze jak naloze zel zeby nie bylo widac jakis zarysowan pilnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×