Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuuusia

AKRYL, Akryle, zdobienia akrylem

Polecane posty

Gość niewiadoma23
:)no juz sie odnalazlam:)napisalam najpierw tam i dalam prosbe zebys dala znac jakby co-ale gapa ze mnie:)a co do tego bezkwasowego to mam nadzieje ze nie okaze sie slabszy bo nie wiem co dalej bedzie:(tak jak pisalam ze skoro slabszy to powiniem mniej kosztowac a nie 70zl-no chyba ze gdzies sa tansze a ja plame dalam:/guuuusia tak wogole to skad jestes?pozdrawiam goraco i sle buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, tansze sa na allegro, ale to ryzykowne:( no chyba ze dobrej firmy, ale cena i tak jest wyzsza, a twoj jaka ma pojemnosc? mysle ze pazurki ci sie potrzymaja:) masz kursik czy nie? jak narazie to baw sie tym bezkwasowy pozniej wyprobuj jakis inny i dojdziesz do tego jaki ci pasuje:):) Ja z kołobrzegu jestem i tu nie ma żadnej hurtownie:( musze przez neta zamawiac, ale jakos idzie a fotke twoich chcem zobaczyc:) a ty z kąd jestes??? pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
hej guuuusia,ja jestem z wawy tutaj hurtowni pod dostatkiem-no ale ja jak narazie skorzystalam z dwoch-z pierwszej naildesign przy zakupie zestawu a teraz ostatnio z takiej malej na bazarku i tam pani byla o wiele wiele bardziej przyjemnijsza wiec tam poszlam i drugim razem-co maja zarabiac te nieuprzejme:)a co do pojemnosci tego plynu to ma 100ml-nawet go jeszcze nie wachalam:)ja kursu nie mam-pomysl zrodzil sie spontanicznie na zasadzie-dlaczego by nie sprobowac no i narzeczony byl bardzo za to sprobowalam.a twoje zdjecia z przyjemnoscia zobacze:)pozdrawiam goraco(a co do wysylania wiadomosci to jest duuuuuza roznica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
kurcze ty piszesz ze chcialabys zobaczyc moje zdjecia a ja przeczytalam czy ja chce twoje zobaczy:)chyba slepa sie robie:/a moje zdjecie to tak jak pisalam mms'em-mam nadzieje ze mam cos na koncie bo ja jak zwykle przypominam sobie o wszystkim po czasie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w wawie to masz tego pod dostatkiem:) a u mnie nic. Możesz sobie popatrzec na allegro jest wszystkiego pełna w zdrowie i uroda. to na zdjecie poczekam az skonczysz wszystkie. Wiem że duzo czsu zajmuje na poczatku zrobienie sobie pazurków ale nie poddawaj sie:) buziaki:* a chcesz tez komus robic czy tylko sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
no ja patrzylam na allego ale jakos tak nie jestem do tego przekonana znalazlam tutaj na forum stronke nawet w przystepnych cenach-ponoc z dobrej firmy www.slaydi.republika.pl i stad bede prawdopodobnie zamawiala.ale szczerze mowiac wole wsiasc w samochod podjechac do hurtowni i kupic wszystko-nienawidze czekac:/a akrylki raczej dla siebie bede robila-a jezeli zdecyduje sie robic innym to pojde chyba na kurs-wiesz zeby miec papierek-ale jeszcze nie wiem.a z toba jak to jest-dla siebie czy masz klientki?zamawiasz z allego czy masz jakies inne namiary?gorrrrace pozdrowienia,:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
Guuuusia moja droga,jakbys chciala to pisz to mnie na gg 6226946,pozdo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
i znowu nie napisalam wszystkiego w jednej wiadomosci-ja czesto jestem na niewidocznym jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam z allegro ozdoby, od dekorynki przeważnie, o slaydi też słyszałam dobre opinie:) Akryl tez przez neta, czasem z allegro firmy IBD albo ze stronki. Trzeba sobie radzic, nie kupuje nie sprawdzonego towaru. Ja robie sobie już od trzech lat i tylko bliskim znajomym, uczyła mnie zaprzyjaźniona kosmetyczka, ale kursu nie mam, wybieram sie w styczniu, bo chcem pokombinowac z własnym małym studiem paznokcia:) ale to dalekie plany:( a jak tam twoje pazurki, zrobiłas już resztę? hihi ja teraz czekam na przesyłki, mam manie na ozdoby, mam tego tyle a połowy nie używałam nawet keszcze, ale kocham to hahaha:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
wiem co czujesz co do ozdob ja tez powoli zaczynam miec obsesje,jak tylko mam czas to zagladam ogladam wybieram a pozniej do hutrowni i kupuje:)a co do moich pazurkow to...hym...dzisiaj znowu nie zrobilam bo jak zwykle tysiac wymowek wymienic opony odebrac mala pouczyc ja troche itd itd:)ale jutro juz napewno zrobie.ty juz trzy lata to masz wprawe i wiedze ja jak narazie to tyle co z "kursu"z neta i z tego co widzialam jak inne gziewczyny mi robily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja też zaczynałam od niczego, pouczyłam mnie troszke kosmetyczka(jakies 8 godzin w przeciągu tygodnia) a reszte z neta, no i wczesniej miałam robione czesto u siebie:) i jakos załapałam, a że mam ( nie chwaląc sie oczywiscie) zdolnosci plastyczne, to idzie mi całkiem nieźle. Ale człowiek całe życie sie uczy, wchodza nowosc wszystko idzie za czasem. Jak juz zrobie kursy to będe szczęsliwa, może kiedys jakies mistrzostwa hahahhahhahah marzenia:( zabierz sie za te pazurki bo zaraz odrosty będziesz miała:) ja teraz trenuje kwiatki akrylowe:) jutro mam wolne, ale tez nie mam czasu bo pełno spraw na głowie:( w warszawie masz wielki wybór i szkolen i hurtowni, pozazdroscic tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą ja nie wiem wszystkiego. Mam pytanko co do kolorowych piasków, jak to wygląda przy łączeniu z akrylem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj coś dla początkujących:) Sztuka przedłużania paznokci prawidłowe usunięcie skórek (mniejsze prawdopodobieństwo podejścia powietrza) oczyszczenie płytki z resztek płynu zmiękczającego skórki skrócenie i zmatowienie naturalnej płytki ( używamy bardzo delikatny pilnik ziarnistość 100-180) odtłuszczenie płytki nałożenie Primera / Bondera, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności akrylu/żelu do naturalnej płytki oczekiwanie na wyschnięcie / utwardzenie w lampie pędzelek zawsze powinien być czysty pędzelki okrągłe zakończone ostro do metody akrylowej / pędzelki płaskie, zakończone prosto do metody żelowej wielkość pędzla zależy od : zaawansowania stylistki, metody pracy, upodobań akryl -najsilniejszą częścią pędzelka jest tzw. brzuszek czyli jego środek, praca tą częścią daje najlepsze rezultaty jeżeli używamy białego akrylu istnieje duże prawdopodobieństwo powstania cieni nieumiejętne uklepywanie może spowodować powstawanie pęcherzyków powietrza, z których podczas piłowania mogą wytworzyć się trudne do usunięcia dziurki przy głaskaniu pędzel prowadzimy równoległego powierzchni paznokcia żel- nie należy uklepywać żelu, gdyż w ten sposób tworzą się pęcherzyki powietrza przy nakładaniu masy należy używać równomiernej siły nacisku żel nakładamy metodą przeciągania podobnie jak lakier do paznokci trzymanie pędzelka pionowo pozwala na dokładne kontrolowanie rozprowadzonego produktu przy rozprowadzaniu należy zawsze zacząć przykładając końcówkę pędzla za produktem należy pamiętać aby w okolicy wału paznokciowego materiał użyty do przedłużania był odpowiednio cienko położony linia uśmiechu - pędzel trzymamy prostopadle do powierzchni paznokcia czyszczenie pędzla akryl - pędzel czyścimy tylko i wyłącznie w Liquidzie jeżeli dojdzie do zastygnięcia akrylu na włoskach pędzla, wówczas można go wyczyścić w specjalnie przeznaczonym do tego płynie tzw. Brush Cleanerze czyszczenie pędzla żel - najlepiej niczym nie przemywać wycierając go jedynie czystym i suchym wacikiem pędzel musi być schowany przed światłem by nie uległ utwardzeniu jeżeli pędzel zostanie zabrudzony wówczas można go przetrzeć wacikiem nasączonym płynem do przemywania masy żelowej lub alkoholem pędzle powinny być czyszczone bezpośrednio po użyciu pędzle należy przechowywać płasko i chronić przed światłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
hej guuuusia,ale mam nerwa-zrobilam paznokcia tym liquidem ale on na jednym paznokciu schnal mi 30min-musze chyba zmienic albo juz nie wiem co-moze on szybciej schnalby pod jakas zarowka czy cos w tym stylu...nie slyszalas o czyms takim?pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) oj nie słyszałam żeby liquid sechł pod lampą:) lepiej sobie go odpuśc i rób normalnym niż masz się męczyc, bo tak to ci 10 godzin zajmie zanim zrobisz. a pisze na nim że jest wolno schnący? buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeziska
myśle że powinnaś koniecznie zmienic liquid bo to jest nie mozliwe żeby to tak długo schło,,, nie chcę krakać ale chyba ktoś ci wysłała bubel albo cos :) życze powodzenia w dalszej nauce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
guuuusia i nieziemska-jednak troche sama zasialam panike:/owszem schnie dlugo ale jak robi sie dlon i zaczyna np. od najmniejszego palca to zanim dojdzie sie do kciuka z nalozeniem akrylu to w sumie juz sa suche,a tak na marginesie to lepiej pracuje mi sie na tym no ale wolalabym zeby sechl krocej a na opakowaniu nic nie pisze ze wolnoschnacy-a tak wogole to dzisiaj na allego widzialam bezzapachowy tylko ze z innej firmy za 29,99 a ja wybulilam 70zl-mam nauczke niestety kosztowna:( no i zrobilam juz wszystkie palce i z tych szesciu jestem bardziej zadowolona niz z tych pierwszych czterech-bo ani krew sie nie polala,ani nie przepilowalam plytki ani nie zrobilo mi sie niedobrze od wachania tego plynu:)pozdrawiam was serdecznie i zycze kolorowych snow buzki sle :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
*sprostowanie tam mialo byc nemeziska a nie nieziemska:)PRZEPRASZAM ZA BYKA TO Z TEJ SZYBKOSCI.POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tylko ze ten na allegro za 30 zł mógł byc \"no name\" więc i do du.. za przeproszeniem, lepiej zainwestowac w droższy a lepszy bo to główny przyzad pracy, a od jakosci liquidu zależy dużo. To ciesze się ze ci pazurki wyszły. Chciałabym zobaczyc fotke:) heheeeeee dzis zgubiłam telefon i nawet nie mam łącznosci ze swiatem, numer zablokowałam (abonament) i dostałam nowy. Ale za mnie niezdara( to tak na marginesie)hahhahah buziaki:********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
witam,wiesz pewnie masz racje co do tego z allego pewnie jakis szajs,dzisiaj ogladalam katelog z naildesign i byl tam bezkwasowy tez za 29,99 moglam glupia go od razu wziac i nie kombinowac jak kon pod gore:/co do fotki to moj tel.nadal odmawia posluszenstwa i nie chce laczyc sie z laptopem-nie wiem co mu jest niby nowy a odmawia posluszenstwa...chcialabym bardzo pokazac ci moje wypociny bo bardzo mi zalezy na opinii specjalistki,ale...:(teraz musze sie pomeczyc i zdjac te cztery co maja inne kolory-sprobuje acetonem moze nie odpadna mi wszystkie paznokcie...pozdrawiam buziaki:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
guuuusia,nie wiesz gdzie moglabym kupic palce do cwiczen bo moje juz sie skonczyly a gdzies trzeba cwiczyc-tylko chcialabym takie do cwiczen na formie-a tak na marginesie to moge do niego normalnie przykleic tipsa klejem?pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, firma nail design, też nie jest najlepsza, z tego co słyszałam, ale nie próbowałam to nie wiem, to tylko opinie z forum. a palce do cwiczen są na allegro za jakies 5 zł jeden, i tipsa się nie przykleja, tylko wsówa w skórki( tak pisze przynajmiej) też na tym nie trenowalam. hehhe a ja bez tel. jestem-to dopiero udręka:) a pazurki obetnij gilotynką i wsadz w aceton, a później podważ i spiłój co nie odejdzie, i będzie ok:) to resztę jakie kolorki zrobiłas?:):) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
witam,z tymi palcami chodzilo mi o to ze widzialam ze sa inne do form a inne do tipsow i tak jak mowisz pisza ze sie wsuwa a ja zastanawialam sie nad tym czy mozna by bylo tipsa przykleic do palca-no bo skoro mozna zrobic na nich akryl na formie to pomyslalam ze i mozna przykleic bo to chcialam pocwiczyc chociaz mi wychodzi.a z tym tel.to ci wspolczuje mi jak kiedys sie zepsul i musialam oddac do naprawy do chodzilam do wszystkich znajomych i pytalam czy maja drugi zeby mi pozyczyc:/a przynajmniej mialas spisane numery telefonow gdzies?a wracajac do moich pazurkow to wtopilam w nie fioletowe kwiatki a na kciuki dodalam jeszcze cztery cyrkonie wyszlo nawet ladnie ale myslalam ze te kwiatki beda mialy bardziej intensywniejszy kolor-ale nie narzekam:)pozdrawiam buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej możesz przykleic tipsa:) przecież to nie zaszkadzi:) nie nie mam spisanych numerów, poszłam do play i dali mi karte z tym samym numerem, a włozyłam ja w stry tel rozwalony z którego już nie da rady smsów pisac, a nawet numeru zapisac:( ale jutro ide kupic nowy jak zdąże po pracy. to ciesze się że ci wyszły i ze wogóle ci wychodz, moje pierwsze pazury nie były idealne hehhehehe ale człowiek uczy się na błędach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
no to ci wspolczuje:/kupie sobie te na forme i przykleje bo mam taki problem ze nie mam juz na kim cwiczyc matka powiedziala ze moze siostra nie nalezy do odwaznych a kolezanka wlasnie byla na dopelnianiu wiec musze sie ratowac w inny sposob-ale z ta firma naildesign mnie troche nastraszylas chociaz robilam te cztery pierwsze i nie widac zeby bylo cos zle...a moze po prostu sie nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak słyszałam, ale przecież to nie musi byc prawda:) a ja czekam na przesyłke jutro powinna byc( a raczej na 3 przesyłki) zamówiłam pełno ozdób i nowy kufer. pamiętaj żeby zawsze zdezynfekowac narzędzia i ręce swoje i osobie której robisz pazury, bo choroby paznokcia niekiedy sa niewidoczne i nie rozpoznasz jej u kogos, przeniesiesz to na siebie, później na koleżanke czy siostre i trzy lata leczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma23
hej,a czym dezynfekujesz narzedzia?wiesz chce kupic sobie jakies ozdoby bo mam narazie tylko to co dostalam w tym zestawie i nie wiem co kupic-jakis mam kiepski dzien dzisiaj:/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, można wszędzie kupic płyn do dezynfekcji rąk i narzędzi, nie jest drogi, a niezbędby:) ja mam już tyle ozdób że nie wiem co z nimi robic, wiekszosci nawet nigdy nie używałam, ale lubie miec wszystko:) Pozdrawia i sle buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×