Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

167 piosenek, które są dla Was Magiczne!

Polecane posty

Gość to chyba ja
Smokie - Living Next Door To Alice Dżem - Do kołyski Niemen - Dziwny jest ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
ej a moze znacie tytuł takiej piosenki co była hitem chyba w wakacje i ją śpiewali jacyś mnisi albo zakonnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major Kupricz 007
Zapewne : \" Badź pozdrowiony Gościu Nasz \" Mnisi Benedyktyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
no ale to nie była polska piosenka tylko jakas zagraniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnsdjfsdf
The Fray - "How to save a life"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to tak mysle
"piosenka" ;) Sarabande - Georg Friedrich Handel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horlae grofgoeriano
Ayo- "Never been" Katie Melua- "What I miss about you" Led Zeppelin "Stairway to heaven"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to tak mysle
autorka sie poddala... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azaliż autorka nigdy się nie poddaje, zacna Pomarańczo. :P Tylko - może dla niektórych to szok - nie spędza każdej chwili na kafe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam co ja mam
Basia - Time and tide oraz "pytam zimowych gwiazd" w wykonaniu Lory Szafran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam co ja mam
acha Lady Pank - Warszawa (choc nie wiem czy to jest tytul) ale wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka bliskich kawałków
z nowszych: chris brown ft keri hilson - superhuman ❤️ beyonce - if i were a boy - miód Keri Hilson - Energy pink -Pink - I Have Seen The Rain (Hidden Track) - przegenial! smutna bardzo.. i pink - glitter in the air z nowej plyty. Katy Perry - I'm Still Breathing i z nowej plyty britney spears - out from under - piekny kawalek. Joseph Arthur - In the Sun michael buble - home bon jovi - always Keane - Somewhere Only We Know kings of leon - milk ❤️ Whitesnake - Is This Love The Cranberries - I Can't Be With You Journey - Dont Stop Believing Rod Steward - Every beat of my heart Bruce Springstein - Streets Of Philadelphia Don Henley-The Boys Of Summer REM - Everybody Hurts Pearl Jam - Last Kiss Grizzly Man - Coyotes Human - Słońce moje Janusz Radek - kiedy umre kochanie Kasia Wilk - Pierwszy Raz Jefferson Starship - Miracles John Murphy - Sunshine - The Surface Of The Sun Silversun Pickups - Rusted Wheel Mgmt - Electric Feel Candlebox - Far Behind Courtney Love - Uncool Bob Dylan - All the tired Horses taniec eleny - kawalek z filmu bandyta Josef Hedinger - About Being Alone Sigur Ros - Hoppipolla Lamb gabriel - I Can Fly Tracy Chapman - I'm Ready José Gonzales - Heartbeat Bryan Ferry - Slave To Love bez muzyki moje życie nie ma najmniejszego sensu, uwielbiam uwielbiam uwielbiam! wstaje, jem, kąpie sie, pracuje, zmywam naczynia, zasypiam i oddycham muzyką. nie potrafilabym wybrac jednego :) enjoy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuzz
"ej a moze znacie tytuł takiej piosenki co była hitem chyba w wakacje i ją śpiewali jacyś mnisi albo zakonnicy." na myśl przychodzi mi tylko: the buddhist monks - my spirit flies to you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka bliskich kawałków
i jeszcze dorzuce pink - I don't belive you - zmyslowa, prawdziwa i smutna :( wklepalam sobie www.youtube.com i przeglądam wasze ulubione kawalki :) juz kilka fajnych znalazlam, dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy08
Mandy Moore-Cry Avril Lavigne- I'm with you ; Nobody's home Leona Lewis-Yesterday Dulce Maria-No pares

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×