Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Poranek Nadziei
Janess, chcę Cię bardzo przeprosić, bo w tym mailu zjadłam kawałek ze względu na inny login, wybacz. chmurka123456@o2.pl jeszcze raz Cię przepraszam za tę pomyłkę Wolałabym nie mówić u kogo, jednak podobno jest specjalistą w liposukcji, ale piersi też robi... już kilkanaście lat. Jeśli chodzi o ceny to jest w czołówce na terenie kraju, ze względu na to liczę na profesjonalizm. Niestety nie ma prawie żadnych komentarzy na Jego temat... Ale te, które znalazłam są pozytywne. :) Co do firmy, to szczerze mówiąc nie wiem... Ale widziałam ulotki Mentora w poczekalni, więc podejrzewam, że te...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu jestem tylko ciekawa u kogo wyladowaly moje cycki,wysle jeszcze raz,mam nadzieje ,ze tym razem dobrze podalas maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
tak, na pewno jest dobry:) jeszcze nic nie ma, ale czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
dostałam :) dziękuję za zdjęcia :) R zeczywiście różnica jest ogromna! :) ale piersi wyszły duże... powiedz mi, to jest duże C? chyba rzeczywiście wezmę 260, skoro 290 są takie... chociaż wiesz, ja mam piersi małe A, więc to też wyjdzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi wydaja sie duze ,bo ja jestem mala;)mam 60 i lub 65 f rozmiar,ale to wielkosc jak miseczka c z 75,ja wyslala te fotki,zeby Cie przekonac do tych wiekszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Rzeczywiście jesteś drobna :) Ale powiem Ci, że patrząc na siebie, to jestem jeszcze węższa od Ciebie, dlatego to też biorę pod uwagę :) wiesz, smuklejsza, bo mimo wszystko te ponad 10 cm wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta no wreszcie i Ty masz upragnione cycuszki,gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy:)No i oczywiście nie zapomnij o mnie jak będziesz wysyłała foteczki:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks secret ja mialm robiona mastopeksje oprocz implantu ciecie jak lizak na okolo otoczki i kreska w dol-taki uplifcik,jest ok a balam sie strasznie ze bedzie to zle wygladac,choc nie mialm piersi zupelnie pustych to lekarz odradzal mi sam implant i teraz wiem ze dobrze ze go posluchalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! PRZYSPIESZYŁAM TERMIN ZABIEGU,JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA I PODEKSCYTOWANA!!!ORAZ PEŁNA WĄTPLIWOŚCI CZY SOBIE PORADZE NAJBERDZIEJ BOJĘ SIĘ ZE NIE DAM RADY PRZY MOIM SYNKU MĄŻ DOSTANIE TYLKO 2 TYG URLOPU,NIE MAM OD NIKOGO POMOCY :-(...A POZA TYM WSZYSTKO CHCĘ UTRZYMAC W TAJEMNICY, NIE CHCĘ SIĘ WSZYSTKIM TŁUMACZYC TYM BARDZIEJ ŻE JESTEM Z MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI I TAM LUDZIE LUBIĄ TAKIE \"SENSACJĘ\" ALE PAL TO LICHO...JESTEM BARZDO HAPPY I CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM!!! SAMANTA GRATULUJĘ !!!I CZEKAM NA FOTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar, a u kogo robisz? co prawda, to jeszcze nie mam wyznaczonej nawet konsultacji, ale obawiam sie też tego wszystkiego, żeby nikt nie zorientował się, itd. a u mnie to jeszcze gorzej, mieszkam z teściami, z opieką nad dzieckiem nie byłoby może problemu, ale jak powiedzieć o samej operacji? utrzymać w tajemnicy nie da sie, jeśli mieszka się pod jednym dachem, chociażby sama rekonwalescencja.. sama juz nie wiem, czy lepiej mieszkać osobno i zdanym być na siebie, czy tak jak w moim przypadku :( Juz dawno poszłabym pod nóż, gdyby nie głupie moje dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks_secret
kasiekkasiek, a może orientujesz się, jaki lekarz jest dobry w takich operacjach? Szukam, czytam i wciąż nie mogę się zdecydować :/ Myślałam o Kubasiku, teraz siedzi mi w głowie Kasprzyk... Sama jestem z Gdańska ale odległość jest dla mnie najmniej ważna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
alexar81 dobrze cię rozumiem mam termin operacji na 8 czerwca i w domu 15 miesięczną córeczkę też zastanawiam się jak to będzie bo mój mąż w przeciwieństwie do Twojego może w tylko kilka dni urlopu mieć natomiast nie chcę pomocy moich rodziców bo nie chcę żeby moja mama wypowiadała się na temat mojej decyzji o powiększeniu piersi jest zbyt konserwatywna więc początkowo muszę to utrzymać w tajemnicy ,napisz kiedy masz operację i jakiej wielkości implanty trzymaj się magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks secret ja szukalam w polsce dlugo i nie umialam zaufac zadnemu...zdecydowalam sie na londyn u siebie... kiedys szczyt byl dobry ale teraz roznie mowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jednak nie jest tak proste jak samo wsadzenie imp[lantu,plastyka juz jest trudniejsza...moje sa prawie idealne tzn.jedna jest troche nizej ale nie marudze bo i tak jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, looknijcie w linki które podaję w tym poście.. nie mam jeszcze za dużo siły, a wklejałam już zdjęcia \"po\" na beauty, więc wrzuciłam je na fotosik.. to są moje cycuszki jeszcze w klinice i już w domku.. opancerzone, ale coś tam widać - ja przynajmniej widzę w miejscu poprzedniej doliny megafajne wzniesienia :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b79a57cd4dac8dcc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad452a41fdbf0202.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c03ae42be9b39a25.html mam nadzieję, że linki wejdą.. myślę, że nikomu takie zabandażowane cycki do niczego nie będą potrzebne, dlatego wklejam tak na forum. jak będę mogła zdjąć stanik i porobić normalne zdjęcia to poprzesyłam już normalnie mailem :) obawiałam się trochę dzisiejszej nocy, ale przeszłam ją bardzo dobrze. w klinice całą noc po zabiegu nie mogłam zasnąć i się męczyłam tylko, a dziś w nocy już w domku wziełam ok 22 tabl. przeciwbólową i do 6.30 spałam jak niemowlę - na plecach, a nigdy wcześniej tak nie umiałam spać.. potem o tej 6.30 jeszcze na wszelki wyp. tabletka, i do 9.30 znów spałam.. :) zajebioza normalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia11 robię u dr Sirek, co do tego żeby utrzymac wszystko w tajemnicy to ciesze sie ze mam jakies wsparcie u Was kochane i ze nie jestem sama z tym dylematem, głupio tak wszystkim się tłumaczyc...ale myślę że jakby co to pozostawię to bez komentarza i niech się zastanawiają!tak długo czekałam na to żeby miec piersi że teraz to mnie nic nie powstrzyma :-D:-D:-D Magda poki co wybrałam 350,okrągłe ale zastanawiam się nad 400(oczywiście trochę się boję że będzie to bardzo widoczne,dlatego wciaż się waham), chciałabym miec takie pełne C,wtedy bym była zadowolona w 100% :-D Dziewczyny chciałam się tez zacząc bardziej wypychac ale nie bardzo wiem czym (do push up\'a zbyt dużo nie wlezie he he) macie jakis pomysł? pozdruś ps: SAMANTA TWOJE CYCUSZKI SĄ EXTRA KLASA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia 11 co do rekonwalestencji też mam obawy,będe musiała zrezygnowac z życia towarzyskiego,sąsiedzkiego, jakies wyjazdy do teściowej ,a każdy będzie pewnie o mnie pytał i co tu mówic? ...poki co wymyśliłam postrzał...:-D:-D z resztą Dziełuszki damy radę!!!najważniejsze że spełniamy swoje marzenia! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samntha, ale masz olbrzymie cycki :-) ! Ale fajnie wygladają! :-) Czekam na fotoreportaz bez bandazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
hej samanta, sledzilam twoje losy juz jakis czas. twoje i innych forumowiczek. na beauty rowniez. mam operacje u bromy pod poczatek czerwca.. jeszcze szczegoly nie dopracowane co do rozmiaru itd. fajnie ze sie wkoncu doczekalas. gratuluje. a powiedz mi bo mnie to jakos ciekawi, na jakiej sali wkoncu lezalas? na tej ladniejszej czy tej zwyklej? zycze jak najmniej bolu. pozdrawiam wszystkie cycolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są wcale takie duże, tak wyglądają przez ten stanik, który się jeszcze marszczy :) a to i tak jest jakaś \"dwójka\", bo \"trójka\" była stanowoczo za duża, w obwodach bardziej i bardziej się jeszcze marszczyła :) Cassie, w tej zwykłej :) mogę Ci wszystko opisać mailowo jeśli chcesz, moze na beaty w pogaduszkach napiszę w sumie, ale to jak się bardziej pozbieram. teraz mnie zaczęły boki cycuszków mocno pobolewać, więc rozchadzam robiąc rundki wokół tarasu koło domu i staram się nie poddawać bólowi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam buziaczek,czy Twój Piotreczek nie był zazdrosny o tego anastezjologa,który Cie na rękach nosił? Twój pancerzyk to teraz taka kinder niespodzianka,nie wiadomo co jest w środku,od razu chciałoby sie zajrzeć do środka. Zmyłaś w końcu ten lakier z paznokci przed operacją? Pozdrawiam Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
wow alexar81 duuuże ja robię 325 mentor o podwyższonym profilu jak je przymierzałam to takie pełne C moja przyjaciółka ma 400 o podwyższonym profilu i ma rozmiar pełne D tylko ona już drugi raz powiększała bo wcześniej miała 325 a jest drobnej budowy ciała kiedy masz operację? Duże masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiecie jedna piers mi opadła i cholera nie wiem czy robic drugą operacje?? Bo w tej klinice co robilam lekarka kaze mi placic jeszcze rez za reoperacje ale myslke ze chyba nie chce juz u niej robic... sama nie wiem czy mozna u innego lekarza poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×