Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
stanik z fiszbinami po ilu tygodniach od operacji mozna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Jestem juz dwa tyg po zabiegu i cos chcialam napisac ; Jesli komus wyda sie za dlugi wpis niech mie czyta otoz zabieg powiekszenia piersi i decyzje o tym podjelam przez swoja ,,kolezanke" . Pisze to w cudzyslowiu poniewaz za kolezanke ja uwazalam.Rok temu bylismy na basenie:ja ze swoim mężem,ona ze swoim. I nagle zaczela mu cos szeptac. A mianowicie: ,,patrz jakie k***a ona ma małe cycki,ja pierd**ole. Na co jej maz : ,,no ja pier***ale decha" .Jak mnie to wtedy zabolalo,nerwy moje nie wytrzymaly,zakryłam sie recznikiem ,Poszlam sie przebrac ,wzielam mojego meza i poszlismy.Moj maz bardzo mnie kocha i powiedzialam mu o tym. Oczywiscie mowil ze bym sie mie przejmowala.Ale juz wtedy postanowilam ze zrobie te operacje .Z perspektywy czasu zaluje tylko ze jej wtedy czegos nie powiedziałam .Teraz czekam az sie z nia spotkam i ubiore mega sexi bluzke.Zobaczymy kto ma wieksze cycki :-) ps.nie zerwalam z nia kontaktow aczkolwiek ograniczylam do minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza po prostu za....sta koleżanka. Tylko takiej pozazdrościć. Szkoda ze jej wtedy nie dałaś w mordę albo nic nie powiedziałaś ale wiem w takiej sytuacji po prostu opada szczeka i brakuje języka w gębie. Ale teraz możesz jej podziękować ze dzięki niej szybciej podjelas decyzję o zabiegu. Niech teraz k..wa umiera z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miejscach gdzie masz lekki wyciek krwi kup octenisept w aptece bez recepty i na to miejsce ciecia przemyte gazikiem wczesniej psiukaj super sprawa mi leciala przez dwa dni taka jakby woda z krwia ale nie mialam drenow bylam na sucho zamykana i tym doktor kazal robic na drugi dzien nie bylo sladu lepiej zreszta goja sie rany po tym. jestem juz 3 miesiac po zabiegu i blizny coraz mniejsze nie ma zgrubien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena Wierz.mi ze zaluje ze jej nie powiedzialam czegos.Ale mnie wrylo w trawnik razem z kocem.Nie zycze nikomu zeby uslyszal cos takiego na swoj temat bo to naprawde boli .Teraz juz jestem po operacji i czekam na lato :-) W pelni jestem szczesliwa a moj maz mowi ze z piersiami czy bez i tak mnie kocha.Ostatnio zdejmowalam stanik zeby przeprac a moj trzy letni synek zobaczyl mnie i zrobil wielkie oczy i powiedzial ,,Łaaaaał" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 Umów się teraz z koleżanką i jej mężem na basen. Gwarantuje Ci ze jak zobaczy Twoje cycki to szczęka jej opadnie a jej mężowi będą się śnić po nocach. U mnie sytuacja wyglada tak ze od lat marzyłam o powiększeniu ale poprostu nie mialam na to kasy teraz kiedy juz jestem dużą dziewczynką decyzję pomógł mi podjąć mój mąż który... mnie zdradził. Może to głupie ale postanowilam ze w nagrode zrobię sobie cycki. Chciałam się dowartosciowac po tym co mi zrobił. Ehh... to tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
BB320 Jejku to chyba gorzej niz ja z ta pseudo kolezanka.Ale fakt -samiec to samiec i nie ukrywam ze Ci nie zazdroszcze ,po czyms takim tez bym chciala cos zmienic i chyba same zakupy nie poprawily by mi humoru ,moj niby mowi ze bez czy z cyckami kocha,ale widze ze teraz sie slini i łasi sie jak glupi a te slowa kokezanki fakt zabolało,ale przynajmniej popchnelo mnie to do operacji,i caly bol przeszlam dzielnie jak sobie tylko przypomnialam jej slowa to odrazu wiedzialam ze musze byc silna i dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320. Kochana nie bede Ci współczuć, bo dzielna z Ciebie babka z zaje****stym CyCem. Pamiętaj, ze nie ma tego złego co by na dobre wyszło. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza 1234 Pierś do przodu i niech opadają im szczęki :D Idz na całość i opalaj sie toples. Pozdrawiam i przesyłam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Ojej strasznie to przykre jak facet sie okazuje gnojem, a kolezanka wredna suka :/ Ja mam zabieg jutro, zbieram wszystkie informacje tutaj od Was :) I tez mam jakies takie glupie mysli czasem, ze moze jestem samolubna robiac piersi? Ze moze to nie najwazniejsza rzecz w zyciu. Ale skoro bede sie czula lepiej i bede szczesliwsza i zapomne o push upach, gabkach itd... To mysle sobie ze jednak wiecej plusow niz minusow. Zyje sie w koncu raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście dziewczynki Sara A Ty nie narudz tylko zbieraj swoje miejsca na cycki i do kliniki. Chcesz robić cycki i czuć się dobrze to robisz i nikomu się nie tlumaczysz. Twoje cycki Twoja kasa i Twoja potrzeba. Nie ma tu mowy o byciu samolubnym. Chirurdzy robią nam nie tylko ładne piersi ale przede wszystkim leczą nasze odwieczne kompleksy przez co jesteśmy szczesliwsze i bardziej pewne siebie trzymam za Ciebie kciuki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dzięęęękuję! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dokladnie Sara Nie marudz :-) zadne to samolubne .chcesz spelnic marzenia to spelniaj .To Twoja sprawa nikomu nic do tego .W koncu nasze samopoczucie to najwazniejsze jest ! Ja chce na koncu zycia powiedziec -bylo z***biscie ! A nie zalowac ze czegos nie zrobilam bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Sara tez czasami mam takie myśli... ale najgorsze jest to może jestem głupia za bardzo panikuje ale strasznie boje się tej narkozy ze się nie obudze nawet dziś miał taki sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Kamila no nieeeeeee aż tak nie panikujemy! :) Będzie dobrze!!!!!!! (musze sobie tak powtarzać bo do jutra zwariuje) i pewnie dziś nie będę w ogóle spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Sara trzymam za Ciebie kciuki i daj znać jak będziesz na siłach juz po za biegu jakie odczucia itd. Ja zaraz lecę na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
BB320 Maść jest bez recepty także możesz kupić cos o podobnym skladzie. Mnie mąż w nocy smarowal między piersiami bo tak mnie mostek bolał. Też tak mam ze jak wiecej sie ruszam czy chodzę to czuje pieczenie w mostku i szybko sie męczę . Kazda z nas jest inna u kazdej inaczej się goi inaczej boli i inny bedzie efekt końcowy. Trzeba sie oszczedzac i uwazac na te nasze nowe piersiatka w koncu to spełnienie naszych marzeń, wyleczenie z kompleksów i nie mały wydatek :) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny kochane jestescietak sie ciesze ze jest ten forum.tak bym siedzala ze swoimi pytaniami I by sie meczyla.a tak wy take pomocne xxxxxxx,dzewczyny a nie wiecie jak czesto sie zdaza ze selikon organizm nie przejmuje?tego sie bardzo tez boje.czasami tez mysle po co ci to glupia na stare lata.bo mloda ja juz nie jestem.a ten biust bedze prezentem na moje 40 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
goscelmo co za stara nawet tak nie myśl to piękny wiek ... ja mam 25 lat więc ktoś może powiedzieć ze jestem za młoda na taki zabieg lecz niestety piersi moje po ciąży strasznie wyglądają oraz zmalały takie uroki po dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie do operacji popchnal moj byly facet, ktory byl bardzo rozczarownany kiedy sciagnelam pierwszy raz moj duzy push up I powiedzial ze lepiej jak zostane w staniku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagość
Hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagość
Dziewczyny!Jestem 4 dni po zabiegu który robiłam dzień przed spodziewanym okresem i niestety powstał krwotok po zabiegu, w następstwie czego miałam robią reoperacje jednej piersi pare godzin po operacji. Wszytko jest juz ok byłam wczoraj na wyjęciu drenu i kontroli ale mialam więcej stresu, nerwów i bólu po zabiegu, a mogliśmy tego uniknąć tak wiec ostrożnie z operacja w czasie okolookresowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc ach Ci faceci... chyba nie ma nic gorszego jak zrownanie swojej samooceny z dnem przez wydawalo by sie bliskie osoby ... Mnie tak zrownano wlasnie z parterem...mimo ze kolezanka myslala ze ja tego nie slysze co o mnie mowi ze jestem deska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola Dlatego wlasnie mi lekarz mowil ze okresu mam nie miec absolutnie ani nie wykonuje operacji 3 dni przed ani 3 dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Mam założone 330 anatomiczne seria 322 Mentor. Czy któraś z was o podobnych wymiarach(173cm /54 kg) posiada te implanty ? Moje są bardzo ładne i naturalne ale ciekawość mnie zjada jak wygląda ta pojemność u innych. Moja baza wyjściową to 60A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara trzymaj się jutro dzielnie. Jesteśmy z tobą. Czekam na wieści jak będziesz po. Jak opieka i ogólnie wrażenia. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
No to pieknieie z tym okresem.to jestem w bardzo ciezkiej sytuacji.to chyba wezme ten lek na przestawinie okresu.to dlaczego tutaj ci lekarze moeia co innego I Pani genikolog w polsce ze okres nie ma nic do operacji..dziwnie jakas.mozna naprawde oglupiec.:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olagosc poslij fotki. Chętnie zobaczę. Potem swoje pośle. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Juz nie wiem co mam robic z tym okresem (((((( chyba wezme ten tabletki na przesuniecie miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×