Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kamilka089
Ola mogła bym poprosić o fotkę bo ja też będę mieć Mentory tylko ze 323 cpg 345 cc lub 390 cc I tak chciałam zobaczyć wizualnie jeśli to nie problem Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Jak tam cycolinki? Ja nadal bez środków p/b tylko masc:) w nocy twardnieja i bolą:( staram się dużo ruszać. Czy któraś z Was odpina ten pas lub stanik na chwilę żeby cycunie odpoczely od tego uscisku? Ja bez tego bym nie wytrwala:( jutro piąta doba mogę wziąć prysznic i wyprać stanik. Prawa piers od góry nadal opuchnięta . A tak wogole to ciagle mi zimno ubieram sie w kurtke bo mnie telepie pomimo że dzis bylo 22 stopnie u mnie. I to tak od wyjscia ze szpitala. Chora nie jestem ale mi zimno. Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dzieki Marzenka :) odezwe sie jak tylko bede w stanie na pewno i dam znac co i jak. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kasiu ja tak mialam caly weekend. Az zębami trzaskalam z zimna a wszyscy dookoła w krotkim rękawie. Tez twardnieją mi w nocy strasznie. Generalnie gdy leżę to tak zaczyna się dziać. U mnie dzis 6 doba mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia Ja tego pasa nie odpinam ani nie luzuje nawet na chwile,wiem niewygodne ale trzeba to trzeba. Co do tego telepania z zimna te tak mialam. Tak od czwartej doby przez tydzien mna trzaslo i w grubej bluzie pod kołdrą siedziałam ,az takie ciarki i dreszcze po całym ciele brrrrrrr Jutro kontrola kolejna a potem chyba za dwa albo trzy tygodnie i po wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo No wlasnie z powodu krwotoku u mnie lekarz kategorycznie nie robi operacji w czasie miesiaczki ani trzy dni przed ani trzy dni przed. Tyle ze ja mam regularnie jak w zegarku wiec nie bylo problemu.A Twoj chirurg co na to ?Tez ma takie zasady?Bo jednak robic operacje podczas miesiaczki to na dwoj***abka wrozyla albo bedzie ok albo sie zle skonczy.Wydaje mi sie ze odpowiedzialny lekarz w czasie okresu nie robi zabiegu, wkoncu gdyby cos sie stalo to byla by to jego wina ze pozwolil bo wiedzial o skutkach .a co ile dni srednio masz te cykle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Mi tam lekarz powiedzial ze tak na kilka minut mogę sie rozpiac z tego stanika by piersi odpoczely ale robię to juz tylko wtedy kiedy boli bardzo mocno a z tym zimnem to chyba normalne byla ingerencja i tak organizm reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimno jest dziewczyny od narkozy i przez pierwsze dwa miesiace moze takie uczucie byc. A co do przesuniecia okresu to mozna wapna duzo pic tak ja przesunelam ale jedynie o 2 dni. Nie wszyscy lekarze robia zabieg w trakcie miesiaczki bo krew jest rozrzedzona i wogole oslabiony organizm i wiecej komplikacji moze byc . Moj anestezjolog zwrocil nawet uwage na to ze jestem 2 dni przed miesiaczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja po narkozie się świetnie czułam i jak się obudziłam to miałam wrażenie jak bym sobie zrobila drzemkę w środku dnia, nie było mi zimno ani nie miałam mdłości a po powrocie do domu też było mi zimno przez pierwsze dni i chodzilam w bluzie. Stanik i pas odpinam codziennie na kilka minut żeby odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuza1234 najwyzej poprostu o 3dni jezeli przesunac to bedze dobrze.dzewczyny a ktoras z was ma wkladki mentor anatomiczne 340albo 390?dzewczyny ja tez poprosze zdiecia elmira.bloszko@gmail.com.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo jak masz operacje w czerwcu to masz jeszcze czas na wziecie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagość
Asi28 podaj maila a wysle fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olagosc - podaje, choć nie wiem od czego to zależy ze raz się pojawia w stopce a raz nie asi28@tlen.pl pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Już sobie poradziłam i wysłałam. Jestem tutaj nowa i ogarniam dopiero. Niestety tak to bywa z tym okresem...mój dr powiedział, że w razie komplikacji założy dren, ale niestety dopiero po zabiegu i "zamknięciu" mnie, okazało się, że komplikacja się pojawiła... Na szczęście w moim przypadku wszystko się dobrze skończyło. Co do dylematu z doborem wielkości implantu, polecam wam konsultacje z urządzeniem Vectra 3D. Ja dzięki temu programowi podjęłam decyzję o rozmiarze. Lekarz doradzał mi 255 cc ale po zobaczeniu efektu w komputerze chciałam coś większego i wybrałam 330cc. Ja i mój mąż nie chcieliśmy dużych piersi i mam optymalne pełne C (chyba takie będzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olagosc - wyszlo u Ciebie super, naturalne i jak dla mnie optymalnie. teraz dbaj o siebie, oszczędzaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
asi28 trzymam kciuki za Ciebie 11 maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaGość ja tez poproszę o zdjecia :) Moja operacja dopiero 15 czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olagosc Ja też chętnie zobaczę Twoje fotki Pozdrawiam beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Olagość śliczne cycuchy i życzę im szybkiego powrotu do zdrowia tez wyślę Ci fotki jak będę już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani tak bez bolesci i dyskomfortu to ja po dwoch tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani Ja będę musiała dokładnie 13go dnia po operacji zacząć jeździć bo wracam do pracy. Dziś jadę na zdjęcie szwów i będzie mnie wiozla koleżanka ale spróbuję jakiś kawałek przejechać i powiem Ci jak było ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Elmo przecież dostałaś miesiączkę i z wyliczeń wynika ze kolejna dostaniesz na pocz ost tyg maja, wiec 2 czerwca będziesz po . Po co masz zatem brać tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w poatek musze wracac do pracy a pracuje w klubie za barem oj ciezko to widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Pon ani czy mogła bym zobaczyć Twoje piersi Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Punani miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzisiaj 9 dzien obudzilam sie i znowu krew na opatrunku ;( zamiast czuc sie coraz lepiej to jest coraz gorzej ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani pewnie nie będzie łatwo ale jesteś twarda babka i masz super cycki więc dasz radę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja do samochodu wsiadlam w 5 dobie po zabiegu ale mam automatyczną skrzynie biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×