Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BB320
Olagość moj mail beata.jankowska@op.pl odezwij sie to wyślę fotki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Cześć dziewczyny. U mnie dziś 10 doba. Śpię juz na plasko ale nadal w nocy czuje mega rozpiEranie w klacie i gdy podnosze sie rano do pozycji siedzącej to musze posiedzieć tak kilka minut. Czuje się wtedy jakbym miala polamaną całą klatkę piersiową. Po kilku minutach dochodzę do siebie. Nie biorę juz przeciwbolowych ale na noc serwuje sobie ziolową tabl na sen zeby sppkojnie przespać noc. dla przypomnienia mialam op 23 kwietnia z plastyką lewej piersi i zmniejszane otoczki w obu piersiach. Obrzęk jeszcze duży zatem szukam światełka w tunelu do pelnej satysfakcji. W poniedziałek ide do pracy będzie to 12 doba... mam nadzieje ze dam rade. dziewczynom ktore ze mna korespondowaly mailowo wyslalam foto. Jesli któraś chce albo niechcąco oominęlam to prosze odezwijcie sie na maila sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia Sprawdzilam znow poczte ale nic nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sylwia wyslalam maila z fotkami :) U Ciebie pieknie to juz wyglada podczas gdy u mnie jedna wyzej druga nizej martwie sie mimo zapewnienia lekarza ze sie wyrownaja :-/ przypomne implanty 350 cc wysoki profil okrągłe ps. Ostatnio mi słabo a wczoraj zemdlałam .niewiem czym to jest spowodowane ale zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja poprosze fotki. Pośle Ci także po zabiegu. Asi28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  sylwia
ASI28 napusz do mnie maila to odesle fotki Zuza spokojnie tak jak odpisalam. Czas jest nam wszystkim potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Nie wiem dlaczego ale nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości choć poprawnie wpisuje adres e-mail który podalas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  sylwia
KASIU a ty dostalas wiadomosc ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia Tak dziękuję dostałam wiadomość. Masz bardzo ładnie zrobione piersi wyglądają bardzo naturalnie. Odrazu miałaś je tak nisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, trochę mnie tu nie było bo byłam na urlopie a forum już tyle stron do przodu ruszyło ! U mnie już 10 tygodni po operacji, za tydzień wybieram się na ostatnią konsultację do swojego doktorka :) Jest rewelacja, piersi już w zupełności traktuję jak swoje. Nie zmalały, nie zmieniły kształtu, mogę je zbliżać, układać i dotykać jak chcę, no i teraz moim zmartwieniem największym są blizny, stosuję specyfiki no ale efekty tak szybko nie przyjdą, ponoć blizny maleją nawet po roku. czekam niecierpliwie na konsultację bo chciałabym już się poopalać :) Dostałam od kilku z Was maile z zapytaniem o cycuchy, obiecuję że postaram się pstryknąć na dniach aktualne fotki i Wam powysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dziewczyny u mnie dziś cały dzień cycki jak skały i pulsuja :( tez tak mialyscie? Dopiero dziś z zoladkiem mam trochę spokój, ale zastanawiam się czy może kupić plastry przeciwbólowe zamiast tych tabletek żeby odciążyć żołądek bo wczoraj strasznie mnie meczyly wymioty :/ czy któraś z was używała plastrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
KASIU tak mam od początku. Nie mam pasa. Same plastry pozaklejane na calych piersiach i biustonosz sportowy. TEQUILA nareszcie! ! Gdzie się podziewalas!!! SARA tez tak mialam kamienie i pokluwanie. trzeba nam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara tych plastrów bez recepty to zbyt nie ma wyboru. Widziałam jakiś olfen a reszta to jakieś rozgrzewające. A może spróbuj pyralgine lub paracetamol w czopki jak chcesz odciążyć żołądek. Możesz pić tez siemię lniane tez ładnie osłania żołądek z takich naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia to podaj mi swojego emaila i ja Ci wysle swoje fotki a potem bedziesz mogla odpowiedziec na maila bez problemu .niewiem dlaczego Twoj mail nie doszedl do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sara tez tak mialam klucie i takie pulsowanie w piersiach i klatka zcisnieta tak napręzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 kb04122010@wp.pl Czekam na zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dzięki za odpowiedzi! :) a co na ból pleców stosujecie? Bo też mnie już dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  sylwia
Dziewczyny nie wiem jak wy ale ja odkąd wyszlam z kliniki kazdego dnia pije jeden nutridrink CUBITAN jest swietnym suplementem przy gojeniu ran. Poczytajcie sobie w necie. Poza tym dostalam wskazanie do wypijania 1 tabl vit c tej 1000mg czyli tej najmocniejszej - trz wazna przy ranach. No i w zaleceniach spozywanie dobrego bialka zatem codziennie spozywam jajeczko na miękko i chudy kurczaczek. A wy dbacie o dobrą diete teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kurcze u mnie 10 doba a na szczęście plecy mi nie doskwierają wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia Dzieki Sylwia za wiadomość ;) Kochana jesteś. Jak dobrze że jest to forum tyle ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć:) U mnie z górki dzis 8 doba. Rękoma jeszcze za bardzo ruszac nie mogę. Prawa piers troszkę zeszła w dół ale jeszcze nie tak jak bym chciała ale cóż trzeba czasu. P/b nie biorę już od kilku dni jedynie dzisiaj wzięłam bo silnie bolała mnie glowa. Dzis z mężem oglądaliśmy bielizne i wszystko jest z fiszbina a my ponoć takich nosić nie możemy. Jak z tym jest dziewczyny ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycolinki Najdroższe niektórym z Was wysłałam fotki na maila, te do których miałam na swojej skrzynce adresy z pewnością dostały, jak bym którąś pominęła to podajcie maila i wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mineły wczoraj 3 tygodnie !! Czuje sie super, zapomnialam prawie o zabiegu, piersi sie wreszcie wyrownaly i przybraly ksztalt :D komu fotki ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Leeenia i Tequila ja poproszę zdjęcia m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  sylwia
TEQUILA w o w !!! Kopara mi opadla max!!!! Zazdroszczę. Wyglądasz jak milion dolarów KASIU ty tez jestes kochana. Damy rade razem wiele. Co do staników pomyslalm sobie ze warto kupic te z fiszbinami i po prostu je wyjąć. Jak myslicie? LEEENIA oczywiście ze poprosze swieze fotki sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tucz
Lenia i tequila proszę o fotki jestem ciekawa tucz@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Marzena i Tucz wysłałam fotki :) Sylwia dziękuję za tak pozytywny odbiór :) Jestem tak cholernie dumna teraz ze swoich piersi, normalnie moja samoocena podniosła się o 1000% - to była tak cholernie dobra decyzja a operację planowałam przez 2 lata ! Każda z nas chce się czuć atrakcyjną, podobać się - to jest naturalne :) Co do staniczków Panie odradzały mi w sklepie aby wyjmować fiszbiny bo ponoć stanik straci fason kształt i nie będzie już tak leżał jak powinien. Ja mam mega problem z doborem stanika, udało mi się tak naprawdę 2 w miarę wygodne kupić w tk maxx. Ale ja całkowicie unikam fiszbin, lekarz kategorycznie odradził. Szukam więc całkowicie miękkich i trudno takie dostać albo rozmiarówka jest do miseczki C - jak p w Triumphie. Mój doktorek zapytał po co w ogóle chcę nosić staniki ? :D że teraz już nie będzie potrzeby a piersi nie opadną bo są tak umieszczone górną częścią pod mięsień że je mocno trzyma a stanik ma służyć jak już to do ozdoby a nie podtrzymywania piersi :) Ale czasem jednak mi dziwnie bez biustonosza więc często chwytam po sportowe biustonosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia czekam na Twoje bimbałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Tequilla ja też poproszę fotki kb04122010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila i Lenia poproszę o fotki. Super ze juz tsk dobrze się czujecie. Ale Wam dziewczyny zazdroszczę ze juz to najgorsze macie za sobą. Sylwia juz śle maila. Mój adres asi28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Tequila22 i Leeenia Ja rowniez poprosze o fotki :) sylwia-666@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×