Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość marzena
Leeenia bardzo ładne ci się zrobiły juz cycole. Juz się zaokroglily i opuściły. Mam porównanie z tymi zaraz po zabiegu. I wielkość super dobrana do twojej drobniutkiej figurki. Super. I zazdroszczę ze tak dobrze przez to przeszłas. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia no co ty pleciesz? Przecież jeszcze się one uloza. Niedawno miałaś zabieg. Nie strasz mnie. Ja tez myślałam że będę miała plastyka a dr stwierdził że uda się bez. Nie chce żadnego double buble. Masz jakieś świeże fotki? Na pewno przesadzasz. To trzeba czasu żeby się ulozyly. Baziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Asi juz niedługo nasza kolej? Boisz sie? Bo do mnie zaczyna to docierać co ja robię. Czasem mam takie myśli ze po ci mi to wszystko. Potem drugi głos w głowie mówi ze w końcu się spełni moje marzenie. Jakaś masakra. Oglądam te fotki dziewczyn które są po i to mnie trzyma. Tylko modlę się żeby wyszedł taki efekt jaki sobie wymarzylam. Jeszcze 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Gosc marzena.ja sie bardzo boje.tutaj dzewczynki pisza ze wola rodzic.to kurde naprawde juz myslalam ze komus w prezencie ten zabieg otdam.o mam zabieg dopiero 2go czerwca a juz SPAC normalnie nie moge.po co ja sobie to tobie?sama sobie zaplacilam za to zeby stworzyc bol I zostawic rodzinke na trzy tygodnia.jeszcze nie mialam operacji a chyba juz mam depresje.to co to bedze w dniu operacji.????.kochane the co juz po wszystkim Alez ja wam zazdroszcze xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo kochana musimy się wspierać i myśleć o efekcie bo sfiksujemy. Ja tez się boje ale nie tak bardzo bólu bo myślę że gorszy niż moje porody to nie będzie. Przy porodzie straciłam przytomność wiec nie był mały. Tutaj myślę że to inny rodzaj bólu. Zobaczymy. Najbardziej boje się efektu bo najgorzej jak się wyda kasę zbierana kilka lat i nie będę zadowolona. Dziś odebrałam wyniki. Nie jestem lekarzem ale myślę że wszystko jest w normie. Także teraz tylko czekam na 13 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaja39
Dziewczyny gośćelmo gość Marzena...u mnie 6 doba po. Ból można porównać do zakwasów, norwobóli, ponadto problemy z głębokim oddechem i ogólne osłabienie. Zupełnie inaczej niż bóle porodowe. Do wytrzymania oczywiście. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Maja. Dzięki za odpowiedź i porównanie. Wiadomo czego się spodziewać. Wiem ze lekko nie będzie. Dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Leaenia Dziekuje za fotki. Piekne piersi! naprawde mozesz byc dumna :) a przeciez to dopiero 3 tyg po operacji :O Bedzie jeszcze lepiej! Pozdrawiam cieplutko xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Gosc marzena bede trzymac za ciebie kciuki 13 maja.jak to wszyscy mowia ze strach ma wielkie oczy.a moze nie bede tak strasznie xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Gość Marzena jasne ze się boje, chyba wszystkiego , bólu efektu no i co się będzie działo za parę lat- mnie to jeszcze martwi. Kasiu czytałam całe to forum i beauty tez i faktycznie to tak jest ze na efekt czasami trzeba poczekać 3 a nawet 6 mcy. Nie zamartwiaj się na zapas. Choć jak coś Cię gnebi to może warto aby lekarz zobaczył. Będzie dobrze, jesteś bardzo dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie pogorszenie, dzisiaj 2 tygodnie od operacji a z rany zaczal saczyc sie plyn, wyglada jakby w jednym miejscu sie otworzylo, jade o 5 do chirurga na kontrole zobaczymy co mi powie, pozatym z niczego pojawil sie duzy siniak z boku piersi... Ehhh a wszystko wygladalo juz tak pieknie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
daj mi znac Punani co z Tobą.... nie martw mnie teraz ze są takie komplikacje bo i tak już mam myśli aby zrezygnować z operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  sylwia
PUNANI co ty mowisz? Masakra. Daj znac koniecznie !!! Ja dzisiaj wieczorem tez mam 3 kontrole - 12 doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNAMI daj znać co doktor powiedział . Trzymaj się. Ja KAMILKA mam podobne myśli z tego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
asi28 ja się boję strasznie tej narkozy... czytałam ze można się nie obudzić i tak dalej ja mam dziecko moim rodzicom nic nie powiedziałam kur**** a to już za 9 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Biedna punani.to moze Jakies zapalenie,moze dostaniesz antybiotyk dodatkowy I bede dobrze.ja juz chyba nie chce tej operacji I chyba kasy raczej mi nie zwroca (((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
gośćemo to nie jesteś już sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
elmo miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoras z Was miala cos takiego ze po operacji naciecie pod piersia z jednej strony jest ladna cienka kreseczka a z drugiej sączy sie taki żółty plyn ?? I dodatkowo ta piers z pod ktorej sie to sączy boli przy dotyku ale i boli sama z siebie ta rana ??zabieg byl prawie 4 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gosc Ja mam to samo, za godzinke jade zobaczyc co jest grane bo siniak tez sie pojawil znikad po 2 tygodniach, i rana sie otworzyla, dam znac po co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani a boli Cie ta rana ?bo mnie tak a kontrole mam dopiero 12maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani zauwazylam ze masz dwa rozne implanty. Ja tez .Mam 325 ml oraz 350 ml w drugiej. Tak zrobione bo mialam lekka asymetrie. I teraz ku***mac jedna piers mam wysoko a druga nisko!!! Lekarz mowi ze to zejdzie ale do chol***jestem 4 tyg po operacji. Jak stane bokiem to jwdna jest wybrzuszona od gory a druga ladna okragla i nizej...o Zgrozo ...ja sie zalamie :-/ Punani napisz u Ciebie sa rowniutenko co do milimetra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam Post Kasia gosc.Odezwij sie blagam mam ten sam problem i dwa rozne implanty.mam nadzieje jednak ze jesCze tu zajrzysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Dziewczyny! ! Przestancie sie nakrecac nawzajem. Spokojnie i cierpliwie czekajcie na efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
Dobrze sie mowi komus kto ma wszystko ok od razu. Ja mialam zabieg 5 tyg temu i tez piersi krzywe sutki w różne strony a lekarz udaje ze nic sie nie dzieje. Zostałam z problemem sama i z kredytem do splacenia za oszpecenie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza u mnie to samo na Boga nie wiem co sie dzieje!! Jeden sutek mniejszy drugi wielki naciagniety do granic mozliwosci .wiem ze mialam dwa rozne implanty ze wzgledu na asymetrie ale jeden cycek wyzej drugi nizej to nijak wygladu nie ma ...szkoda slow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
u mnie też ten sam problem. każdy cyc od innej matki( i wielkość i kształt i rozmieszczenie wielkość sutka). można się załamać...nie mam pojęcia co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tez niewiem co robic ... jestem w tej chwili na prosten drodze do depresji... dwie roznej wielkosc****ersi jedna sterczy do gory .druga wisi do dolu ...koszmar i nawet jak to pisze mam lzy w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
no proszę teraz to widać ze prawie każda ma powikłania.... chyba to wale i nie robie.... bo zostane ino z kredytem i cyckami w różne boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Gość 15.54 Jestem. Mój e-mail kb04122010@wp.pl Odezwij sie na priw. Może wyslij zdjecie biustu jesli możesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×