Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia0180

kto chce zarobić siedząc przed kompem??????

Polecane posty

Gość madzia0180

Witam! niedawno wkręciłam się w inter-biznes... mówiac krotko,zwiezle i na temat- zarabiam siedzac przed komputerem :) :) :) ok. ( 1500-2000zł miesiecznie) Jeśli ktoś z was też chce zarabiac w taki sposob proszę o kontakt: madzia0180@wp.pl CHĘTNIE ODPISZE NA KAŻDEGO MAILA :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię takich wpisów
jedzie oszustwem z kilometra :P skoro to uczciwa praca, to pisz na forum o co chodzi a zainteresowane osoby same sie zgłoszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki za pomoc
Tak, rzeczywiście można zarabiać prowadząc e-sklep. Należy jednak pamiętać, że bardzo trudno jest liczyć na zauważalne dochody z takiego sklepu w ciągu kilku pierwszych miesięcy. Sklep musi być wypromowany, a w tym czasie raczej nie zarabia się. Co do nieruchomości, to tutaj sprawa jest bardzo ciekawa. Biorąc pod uwagę realia kryzysu światowego dzisiaj niezwykle korzystne byłoby zajmowanie się nieruchomościami na rynku światowym. Dzisiaj ceny tych nieruchomości znajdują się na bardzo niskim poziomie i teraz każdy myślący inwestor kupuje nieruchomosci jak się tylko da. A to odpowiednio daje możliwości zarobkowe dla agentów. Przypominam, że w Intway koszt zostania agentem wynosi około 1600 zł. Skoro o Intway mowa. Z wielką przyjemnością pragnę powiedzieć, że w firmie od 1-go grudnia będzie można skorzystać z bezprocentowego kredytu na zakup nieruchomości. O warunki pozyskania kredytu czy przystąpienia do współpracy jako agenta pytajcie za pośrednictwem wyżej wymienionego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę nastepna
a ja mysle, ze mozna zarobic przez neta ale jak jest sie specjalistą w jakiejs dziedzinie, np. jezyk ang czy polski i udziela sie ludziom korkow przez neta, pisze prace, i jak jest sie w tym naprawde dobrym i sie oglasza w wielu serwisach to ma sie duzo klientow i mozna miec z tego ok. 400 - 700 na miesiac, co zalezy oczywiscie od tego czy bierze sie duzo czy malo. ja akurat bardzo malo biore bo nie jestem chciwa na kase, ale sa tacy co sporo biorą za to samo. i to jest fajne, bo jednoczesnie robi sie cos co sie lubi (jak ktos np. lubi pisac prace) i ma sie jeszcze z tego kase. to jest super, a nie jakies glupoty pierdoly klikanie w banerki, obsluga maila (co za bzdura) i inne tego typu piramidy, gdzie każą kupowac strone interenetowa, i cie naciagąją, a ty spedzisz caly dzien przed kompem jak glupi zajmujac sie jakimis glupotami, ktore cie w ogle nie interesują a i tak nic z tego nie ebdziesz mial, tylko czas stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W normalnym sklepie tez mozna zarabiac ... w końcu kazda zł sie liczy ... Tez to jest proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×