Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puchowa podusia

Problem z praniem a bezpieczenstwo dziecka?

Polecane posty

Gość puchowa podusia

Dzisiaj zrobiłam pranie poscieli i po wyciagnieciu pralki patrze a cała posciel jest oblepiona takimi kulkami brudu. Tylko skad to sie wzielo? Mam nowa pralke piore w dobrych proszkach a posciel zmieniam co 2 tygodnie? Martwie sie bo mamy male dziecko ktore czesto kladziemy w sypialni na łózku i nie wiem skad to sie wzieło? Jutro wypiore posciel jeszcze raz ale w wyzszej teperaturze moze zejdzie. Czy wy tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
to nie są kulki brudu tylko pozostałości sfilcowanych nitek itd. po wcześniejszych praniach. Zostały widocznie w pralce a podczas prania pościeli przyczepiły się do niej. Poprostu je paznokciami pościągaj i już.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchowa podusia
a juz sie przestraszylam ze nie wiadomo co to jest. dzieki jak wyschnie to posciagam;-) a jak sobie radzisz z tym aby takie nitki nie pozostawały w pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
wstawiam pustą pralkę na samo płukanie a potem nastawiam program odpompowanie wody (bez wirowania ). zawsze wszystko się wypłukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie jakaś zapomniana
pieluszka albo chusteczki jednorazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchowa podusia
ja mam pralke indesit moon i niestety moge wybierac tylko temperature. moge nastawic na 30 40 lub 60 stopni co mi polecasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchowa podusia
nie nie nie zawsze sprawdzam kieszenie przed praniem i nie ma takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
wstaw pranie z rzeczami, z którymi nie bedzie problemu jęśli się znowu doczepią te kulki, tylko żeby nie było ich za dużo w środku aby podczas odwirowania te paprochy się wypłukały z pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×