Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marzenianicniekosztują

co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość marzenianicniekosztują

nigdy nie podarowałam mojej mamie kwiatka kupionego sama z siebie mimo,ze mam juz te 16lat..teraz ogladam M jak miłośc i sobie pomyslalam tam ,ten chłopak dał swojej mamie kwiatki ... wydaje mi sie,ze za dużo wymagam od mojej mamy.. z ojcem nie mam jakiesgos szczegolnego kontaktu.. po 1. pracuje za granicą ,a nawet kiedy był w domu wiecej bylo awantur i nie z mojej strony pretensje tylko on jest bardzo nerwowy.. klnie,mowi np. ,ze jesli jeszcze zobaczy jedną ryskę na Mp3 to tak dostane,ze mi krew z głowy sie poleje nigdy tych słow nie zapomne.. nie bił mnie,ale chodzi o stan psychiczny.. jako mała dziewczynka widzialam jak bił moja mame po twarzy przez to,ze piła i do tej pory pije nie ,ze jest alkoholiczką,ale chowa butelki po mieszkaniu ,kryje sie z tym wszystkim i pije w samotności.. ale to chyba nic złego w ogole czasami mam wrazenie ,ze za duzo sobie pozwalam krzycząc do niej i trzaskając drzwiami.. tak bardzo chcialabym byc szczęsliwa chodzi mi nietylko o sprawy rodzinne .. nie brakuje w sumie pieniedzy tak jakos przesadnie,ale tak ogladam gwiazdy,ludzi wykształconych,kolezanki,ktore mieszkaja jak księżniczki w domkach jednorodzinnych dla nich nie jest problem wydac na stanik 100zł ,a dla mnie 30zl to problem.. nie mam o to broń Boże pretensji to rodzicow sama pewnie bede miala gorzej żal mi jest tylko tego,ze nigdy nie bede mogla im sie za to wszystko odwdzieczyc w szczegolnosci mojej mamie często marze,ze zabralam ją gdzies na super wakacje,zafundowalam luksusy,ze jest ze mnie dumna bo marze o kierunku prawniczym .. ale jestem za słaba .. co zrobic,zeby polepszyc swoje życie ja wiem,ze to jest takie pytanie zbyt ogolne bo przeciez gdyby ktos znam na to odpowiedz wszyscy bysmy byli szczęśliwi.. no ,ale doradzcie wygląd wazny jest w zyciu prawda? błagam o szczerą prawde nie chce wysłuchiwac,ze nie ma tu zadnego znaczenia, pytam tez o to,czy warto byc szczerym w tych czasach,czy warto tak łatwo ufać ludziom.. często mam żal do kolezanek,ze np. są takie podłe dla niektych osob czszczegolnie z tej warstwy biednej jesli chodzi o sprawy materialne ki zadaje sobie pytanie : czy jestem aż tak płytka ,zeby sie ztakimi osobami zadawac? czy mam aż tak małą wartośc,ze nie umiem po prostu życ w odosobnieniu i leciec pod prąd,a nie tak jak wszyscy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×