Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam503316

KTÓRY MIESIĄC NAJLEPSZY NA ŚLÓB???

Polecane posty

ślub w maju - grób na skraju, czy jakoś tak leciało :P cóż za głupota :D maj jest piękny, kwiecien tez, lipiec, wrzesien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała fbngjhjuk
my planujemy kwiecien lub wrzesien ewentualnie początek pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moylek_85
czerwiec, lipiec albo sierpień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na początku ustaliliśmy sobie ot tak date 12 lipiec. potem chcielismy zmienic na 07.06 ale sie okazało, że rodzice mojego męża pobrali się 12 lipca tylko 26 lat temu;) wiec zostalismy przy tej dacie, bo by żyć nie dali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kano 26
Nasz ślub bardzo nas stresował. Ogromnie stresowała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Zdecydowaliśmy niektóre zadania zlecić profesjonalistom , i nie żałujemy. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dbałość o szczegóły Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texass 32
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Najbardziej stresowała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy niektóre zadania przekażemy osobom bardziej doświadczonym , był to bardzo dobry wybór. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dekoracje jak z bajki Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie ludzi za idiotow? Spadaj z tą reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×