Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytlok

Tu mogą pisać tylko hanysy i hanyski

Polecane posty

Gość Pytlok

My hanysy niy gynsi swoja gotka tyż momy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra z Białegostoku
czesc synek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to piyknie że piszecie widza że coroz wiyncyj ludzi uczy sie obcych jynzykow w tym i slonskigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubie hanysów :-( Mamcia mówi że to przez was w naszym mieście nie ma tramwajów :-( W Tychach porobiliście autobusy na prąd, a do Katowic zabraliście nam tramwaje :-( Mamcia mówi że całe nieszczęście w naszym kraju bierze sie z hanysowa :-( No może oprócz Prezydenta i jego brata :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia to mosz pierońsko mondro mama pozdrow ja ody mnie i przypomnij i że tyn pieroński prond żeby był to trza spolić okropnie dużo wonglo bo tak to u nas jest że 95% prondu dziynki kierymu są my w miare cywilizowanym narodym biere sie z wonglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolowa mosz na myśli czako to co mo piyrzi mom tako czopa ale wysztrychna sie w nia dziepiyro na Barborka i do tyj czopki oblecza se ancuk po naszymu mondur gorniczy przipna do pasa szpada wiym że jak byda wracoł z tyj uroczystości na szyrokich nogach to mi ta pieronsko szpada bydzie belontać sie miyndzy nogami ale co zrobic kiej mi to dali to to wiyszom na siebie ale taki prezynty gornikom dowali za kumuny teroski ich maja w dupie ale przejadą sie na tym a najbardzij stracą niewinni ludzie co muszom płacić słono za wongiel ale taki momy czasy a miało byc tak piyknie jak działacze zwionzkowi spali z encyklopediami miyndzy palcami żeby ta szyszka dostać mom na mysli znak zwyciynstwa wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdo mi sie czy Pytlok
ło seksie chce godać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdo mi sie czy Pytlok
Pytok to śleper inaczej mówiąc górnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdo mi sie czy Pytlok
słusznie to ino na chasiok pasuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O seksie tyż mogymy pogodać ale mie już to bardzo nie fonguje ale godać i chwolic sie to wszystki karlusy a szczegulnie grubiorze lubiom co tyz to nie poradza w tym seksie za konsztiki wyczyniać ale chopy doskonale wiycie że baby jeszcze żodyn nie wystraszył wielkim tym onym i wielkom wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolowo dlo Ciebie wszystko napisz mi yno kiery konsek mom tłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosnowiec to nie hanysy :P jak dobrze pamietam :P Pytlok ci Cardinale pikiety pod oczy wsadzi za tą zniewagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy Vicia, no gorolka jesteś, ja? Kaj tam o seksie żeś naszła to ja nie wim... Ze Pytlok ancuk oblek i szpada mu sie belonda? u mnie jedyna góra jaką znam to nasyp z kopalni Bełchatów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz widza że ty rod maszkecisz po hasiokach taki maszketnik z Ciebie ani żech nie pomyśloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×