Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZaklopotanaNadzieja

Nie wiem co mam o tym myslec!!

Polecane posty

Gość ZaklopotanaNadzieja

Mam tak popsuty dzien ze to jest tragedia:( Przez caly tydzien nie bede sie widywala z chlopakiem az dopiero w piatek i bylismy umowieni bo mielismy jechac cos zalatwic ale jeszez niedawno mi mowil o jakims meczu ale ja sie nie zgodzilam.za daleko i za bardzo dziwne jak na niego;/ A on mi wczoraj pisze ze sie nie spotkamy w piatek bo jedzie na mecz.to ja od razu klotnia ,nerwy i w ogole;/ postanowilam sie do niego nie odzywac!!Ostatni raz pisalismy wlasnie wczoraj rano.potem wylaczylam tel.Wlaczylam go wieczorem i dostalam 1 sms i kilka prob polaczen;/ Na razie mam wlaczony tel.rano puszczal tylko sygnaly;/ nic poza tym;/Nie wiem co mam w ogole o tym myslec;/ Nie dosc ze mamy teraz trudny okres to jeszcze mu jakos nie zalezy na spptkaniach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Chyba ty masz okres... za bardzo histeryzujesz :o nic dziwnego ze nie leci do ciebie w podskokach skoro wszystkiego sie czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
nie histeryzuje ale obydwoje wiemy ze teraz rzadko sie widzimy:( a teraz jak kolega rozstal sie z dziewczyna to MOj zaczol z nim spedzac prawie caly wolny czas;/ poza tym on nigdy sie nie nteresowal wyjazdami na mecze;/a do tego nie tak daleko....no ale kumpel wazniejszy...zobaczymy jak zadecyduje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
ile masz lat? Bo zachowujesz się jak rozkapryszona 16-latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
No mam juz swoje lata ale tu chodzi o inna rzecz.jesli facet wybiera kumpli to przepraszam bardzo ale chyba jest cos nie wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ZaklopotanaNadzieja - teraz jak kolega rozstal sie z dziewczyna to MOj zaczol z nim spedzac prawie caly wolny czas ;/ poza tym on nigdy sie nie nteresowal wyjazdami na mecze ;/ a do tego nie tak daleko.... no ale kumpel wazniejszy..." histeryzujesz. po pierwsze - na meczu faceci oglądają mecz, a nie inne dupy. jak nie wierzysz to poprzygladaj sie jak oglada mecz w telewizji. moj jest tak skupiony ze nawet nie slyszy co do niego mowie :) a zmuszanie go do zwrócenia na mnie uwagi byloby najwiekszym bledem... poza tym na meczu raczej nie ma okazji do zdrady, chyba ze myslisz ze bedzie sie podniecal lawką rezewowych... po drugie - jakby Twoja przyjaciolke rzucil chlopak tobys nie chciala jej pocieszyc?... uspokoj sie. poki co nie dziwie sie ze on sie nie chce z Toba spotykac. po co mu te nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
Tylko ze on jedzie na ten mecz na drugi koniec polski;/ oglada mecze w tv czy gdzies blisko jakis miejskich zespolow to tak...a poza tym ten kolega nie jest swiety bo Moj chlopak sam mi mowi ze jak jada gdzies autem to mu tylko glowa chodzi, wyskakuje z auta i idzie sobie pogadac z jakimis laskami...ciagle go do czegos namawia;/ a jak mial dziewczyny to mial mojego chlopaka w dupie,ciagle z nia spedzal czas a teraz nagle mu sie przypomialo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego ze na drugi koniec Polski, myslisz ze tam klimat taki ze sie z nikgo kurwiarz zrobi?... troche zaufania... kolega jaki jest taki jest ale jest kumplem i czasem trzeba mu czas poswiecic. zazdrosna jestes? nie masz kolezanek ktorymi czasem tez trzeba sie zajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
"jeśli wybiera kumpli"? Przesadzasz. To co, nie wolno mu już z kumplem na mecz pojechać, bo ma z Tobą czas spędzać i z nikim innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
Bylismy umowileni....poza tym on wie ze mielismy zalatwic cos waznego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
nigdy nie zdarzyło Ci się odwołać umówionego spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
Nie jesli jest cos waznego do zaltawienia...poza tym dla mnie jest dziwne byc w zwiazku i sie nie spotykac;/!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mozna waznego zalatwiac w weekend? chyba ze slub na plebanii. bo poza tym tylko zakupy zostaja, a to raczej niezbyt wazna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
oj proszę Cię :O trochę przesadzasz z tym "nie spotykaniem się", jak on raptem jedno spotkanie odwołuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
tylko ze najistostniejsza rzecza jest to ze on jest caly podjarany bo na takim duzym meczu sobie wypije i bedzie sie bil!Dlatego sie tak bardzo cieszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
nie no to chyba podszyw jakiś :O Chce jechać na mecz - ok. Ale po to żeby się bić? Idiotyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
no wlasnie idiotyzm;/ on po prostu chce poczuc atmosfere tam pamujaca i Noz widelec bedzie jakas bijatyka...o to mi najbardziej chodzi...ten jeden dzien bym jakos wytrzymala:( ale jak sobie pomysle o tym to juz cala chodze w nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecyk
ooo mecz super sprawa a nie możesz jechac z nimi? ja Ci powiem że mój tata ma 53 lata i jak wzieliśmy go na mecz manchUnt z Juventus to cieszyła sie jak nasto latek, nawet mama była zachwycona (a kibicem nie jest) to napawde fajna rozrywka, może zabierz sie z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
Nie no, wyjaśnijmy sobie coś. On Ci powiedział że ma nadzieję że będzie bijatyka, czy że "chce poczuc atmosfere tam pamujaca"? A Ty sobie dopowiedziałaś sama, że chodzi o picie i bijatykę? Bo to znaczna różnica jest. Osobiście powiem Ci, że chociaż kobietą jestem, to świetnie rozumiem, dlaczego woli obejrzeć mecz na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
haha Chcialam:) ale on marudzil ze bede jedyna dziewczyna no ale kolega mowil ze moge jechac:) wiem ze tak tylko mowil...no ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecyk
Tak z drugiego konca pl jedzie i na ustawke sie szykuje nie wyolbrzymiaj! pojedzie, piwko wypije i wróci grzecznie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecyk
No to co że jedyna dziewczyna :) to chyba fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
Powiedzial mi wprost ze na takie mecze dziewczyny nie chodza,bo moze beda sie bili i co wtedy;/ on jest caly podniecony tym ze bicie moze byc na takim meczu.Normalnie o tym rozmawialismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecyk
to faktycznie przegina, powiedz że wszpitalu go nie odwiedzisz a jak chce wpierdol dostać to mu za darmo na osiedlu załatwisz nigdzie jechac nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanaNadzieja
no przegina;/on zanim bylismy razem byl walsnie taki.KUmple,trawka,bijatyki,imprezy...mial opinie taka jaka mial. teraz odkad jestesmy razem jest grzeczny a teraz mu nagle cos odbilo;/Eychodzilismy na imprezy razem,nawet ostatnio przyjaral troche ale w mojej obecnosci.No ale teraz jak kumpel jest SAm to wymysla najrozniejsze rzeczy z nudow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×