Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniolek123321

pomozcie prosze. chodzi o seks i faceta

Polecane posty

Gość aniolek123321

Do tej pory kochalismy sie prawie codziennie, bylo nam dobrze. a teraz od ok 2 tygodni on nie chce. Kiedy pytam sie czy coś sie stalo wscieka sie na mnie i mowi ze nie ma na to ochoty. i krzyczy. nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjfhkt
może faktycznie nie ma ochoty, a może ma jakieś problemy. nie wypytuj go , jak bedzie chciał sam ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mu się przejadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż się dziwisz?? :D Złapał trypra i tyla :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek123321
ale czy to jest powod zeby mnie opieprzac? Chcialam mu pomoc. Martwie się po prostu. a moze on mnie juz nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjfhkt
męska duma i tyle. faceci żadziej przyznają sie doproblemów. dlatego nie wypytuj bo sie wtedy bardziej wkurza. poczekaj jak będzie chciał to ci powie. narazie przytulaj go czesto i mów że go kochasz i ze zawsze może na ciebie liczyć. Może wtedy sie przełamie i powie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek123321
co mam robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością to nie to
ale u mnie jak tak się zdarzyło, to się ostatecznie okazało, że miał jakąś wysypkę - a to z kolei wskutek puszczenia się z inną :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena***
typowe ma cos na sumieniu to sie wydziera.obserwuj go i nie pytaj o nic , moze niedługo samo sie wyda.na twoim miejscu miałabym zdrade na mysli, ale nie koniecznie. badz narazie dla niego chłodna, ja zawsze sobie zartuje ze by go zdołowac jak u nas sie zdarza taka sytuacja, mówie na przykład gdy nadazy sie jakas okazja ze "tam" to ja mam juz pajęzyne, tak długo nie była uzywana, hi hi, albo wychodząc mówie ide po wibrator jak sie spojrzy to mówie " no co mam swoje potrzeby i jakos musze sie zaspokoic jak ty nie chcesz" i buziaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek123321
Hehe;) Jestesmy z soba kilka lat i nigdy nikt nikogo nie zdradził.. Mam nadzieje, ze to nie to.. Teraz sie do mnie nie odzywa. Nie wiem co jest, tylko sie zapytałam czy wszystko jest wporządku i czy coś sie stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek123321
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena***
i co dalej nic???zrobiłas cos??jestes oschła dla niego czy pytasz dalej co sie dzieje, a on dalej sie wydziera na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek123321
precz Ty podszywie! Makarena, oin dalej jest taki jak wczesniej..... Staram sie, ale on sie wscieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×