Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tertwtw

podoba sie Wam ten KOMINEK???

Polecane posty

zależy jaki masz wystrój mieszkania / domu. u mnie by nie pasował, bo mam nowocześnie a ten mi bardziej do klasycznego stylu pasuje ale ogólnie ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertwtw
chodzi mi o sam wzor.ksztalt kafli nie musi byc taki ,kolor tez nie,ani tym bardziej te"rzezbienia"na kaflach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest hitem stawianie kominków z kafli u mojej mamy w firmie ludzie kupują wlasnie kafle na kominki mnie to nie przekonało i mam kominek z piaskowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kafle łatwiej utrzymac w czystosci a piaskowiec masakra :( moze ktoś wie czym go wyczyścic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertwtw
no wlasnie mam "na staro":).sielsko-anielski klimat mi sie marzy.. tylko nie wiem czy ten kominek nie jest za bardzo przekombinowany? ta lawka,ta druga polka?podoba mi sie a jednak zastanawiam sie:) a moze jest koczowaty i tylko ja mam taki dziwny gust?:) dlatego chcialam zapytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertwtw
kiczowaty ofkors....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertwtw
Agawa---fajne te kominki,ale nie wiem..jakies za "strojne"i monumentalne dla mnie;).a moze te tloczone kafle daja takie wrazenie? poza tym moj kominek ma byc jasny,nie wiem nawet czy nie bialy;) to co?robic wedlug pierwszego projektu?i siadac sobie z ksiazeczka na lawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertwtw
meaaa-nie moja bajka,ale u kogos by mi sie podobal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co pokazala meaaa ładny ale jak sie w nim nie pali bo jednak cały urok szlak trafi jak zajdzie sadzą:( oj co ja sie z tym mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7mila
Z tych wszystkich kominków propozycja autorki mi się najbardziej podoba właśnie przez tą ławeczkę chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafle oczywiście są dużo łatwiejsze do utrzymania w czystości niż piaskowiec, lub szorstka cegła. Marmury oklepane i nowobogackie... Kamienie raczej na wieś, do siermiężnych salonów w stylu folk. Kafle - dobry wybór ! A forma kominka nawet ciekawa, aczkolwiek te nisze na drewno ( prawdopodobnie) schowają śmieszną ilość - chyba bardziej dla picu :) Ławeczka fajna do przycupnięcia - moje koty by ją opanowały na 100% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny kominek autorko. Zdobionych kafli jest tam niewiele i myślę, że nie powinnaś z nich rezygnowac bo dodają uroku. ławeczka bardzo fajna, zrezygnowałabym jednak z zabudowania dołu, wtedy zmieści się więcej drewna. No i trochę mi tu nie pasuje ten wkład do kominka. Wrzuciłabym przeszklony ale z ładnymi okuciami- bo ten jest za bardzo nowoczesny. A na marginesie to kolor mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×