Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiszkapliszka

Kto dostał pieniądze z PZU za urodzenie dziecka?

Polecane posty

Gość gość
A jeśli nie jesteśmy po ślubie to też dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę która jest w ciąży i ubezpieczyłam ją dopisując ja do swojego zakładowego ubezpieczenia do PZU dopiero od lutego czy ona ma szansę na dostanie porodowego poród na maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj u siebie w pracy w księgowości. Wszystko zależy jaki jest okres karencji wg umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak złamałam rękę miałam dopiero od niespełna dwóch miesięcy ubezpieczenie i dostałam odszkodowanie ponieważ zmieniły się przepisy i po 2 miesiącach już wypłacają odszkodowanie ,nie wiem jak jest w przypadku porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z OWU PZU: "W ubezpieczeniu ma zastosowanie karencja w przypadkach i na zasadach analogicznych jak w ubezpieczeniu podstawowym, z tym że okres karencji wynosi: 1)  9 miesięcy od początku odpowiedzialności – w przypadku urodzenia dziecka, 2)  6 miesięcy od początku odpowiedzialności – w przypadku urodzenia martwego dziecka." https://www.pzu.pl/c/document_library/get_file?uuid=f5db5138-42fb-402c-9b05-eba9fabd692f&groupId=10172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
A co zrobić jeżeli okres karencji kończył się dnia 31.08 br A córka urodziła się w ten sam dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk9

a facet oglądający dodatkowe ubezpieczenie PZU grupowe w zakładzie pracy tez morze sie starać o takie świadczenie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×