Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak juz mam mam mam

Kochane czy powinnam się ZAMARTWIAC???

Polecane posty

Gość tak juz mam mam mam

Pewnie wiekszosc mnie zbeszta za moje myslenie .. Ale mój facet pisze komentarze na n-k do roznych kobiet,wiekszosci w ogole nie znam,ale zawsze przymykalam na to oko! Kolezanki ok. Ja natomiast nie moge pisac do zadnych kumpli komentarzy!!! No i dzisiaj tak zerkam nowo dodana znajoma...zerkan na jej fotki... same z jej slubu,bardzo ladne:) No i jedno dodane kilka dni temu ,takie zwykle... i jego komentarz pod ta fotką "Przepiękna" Noz kuzwa....uwierzcie mi ale zdenerwowalam sie!!! Nigdy mnie nic tak nie zloscilo...Moze to dlatego,ze to męzatka itd.... Nie robie mu wyrzutów ,ani nic...nawet mu o tym nie powiedzialam.Ale smutno mi ,ze tak pisze do innych:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaa jedna
dlatego u mnie ani u niego nie ma zadnych rozmow z plcia przeciwna...trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja horyzontalna
powiedz mu o tym, ze cię to denerwuje i sobie nie życzysz i że jak jeszcze jakiś napisze to kopniesz go w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co to kurwa ma byc, albo jest twoim facetem, albo nie, jesli jestescie razem to ten fakt do czegos go zobowiazuje😠nie przymykaj na to oczu, tylko postaw sprawe jasno: albo ja, albo panienki z internetu:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak juz mam mam mam
Chyba tylko ja mam z tym problem:( ze tak strasznie mnie to denerwuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu
nie tylko ty bo mnie też by to wkurzało. DObrze, że mój mąż nie ma profilu tam i nie toleruje nk:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak juz mam mam mam
Ale wiecie to meżatka,kolezanka...takze mnie wysmieje jak mu o tym powiem. Ale kuzwa co mialo znaczyc to "Przepiekna" ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czasowo na forum
ja też uważam, że facet przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak juz mam mam mam
Narazie dalam opis na gg " Pin-Pójdę Pod Wiatr - o jej -"Przepiękna"- tzn przepiękne;/;/;/ " moze sie domysli heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu
no i co z tego że mężatka. Tu nie chodzi tylko o to że od razu cię zdradzi. Chodzi tylko o uczciwość bo mówcie co chcecie ale to troszkę nie fair w stosunku do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaa jedna
tez bym sie wkurzyla,a ze jestem taka ze nie lubie niczegoo ukrywac to odrazu mowie wszystko jemu,tyle ze oczywisxie jemu sie wydaje ze to nic takiego ;/ ehhh faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystkie przesadzacie!! autorko-nie mysl sobie,ze jestes najpiekniejsza kobieta! to,ze cie kocha(chociaz to tez holera wie) nie zmienia faktu,ze istenieje wiele innych pieknych kobiet, jesli bedziesz suszyla mu glowe o takie rzeczy to uzna cie za zrzede i predzej wtedy do zdrady... a odpowiedz sobie tak szczerze-czy nie istnieja przystojniejsi faceci niz twoj maz?? rada dla ciebie jest odwet-ofensywa na nk,a jak on Ci zabroni czy tym podobne wtedy ppostaw mu ultimatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to nic ale wiesz taka już natura, że o takie coś mimo wszystko każda by była chociaż lekko zazdrosna. Przynajmniej ja też bym była:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro on Tobie zabrania pisania komentarzy to ty też masz prawo tego nie tolerowac. zresztą inne mu w głowie skoro ciebie kocha? ja jestem facetem i dla mnie jego zachowanie jest śmieszne/dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jej mial napisac pod zdjęciem ślubnym? \"Ty maszkaronie\"?... na N-K wszyscy sobie piszą \"jakie piękne zdjęcie, cudownie wyszłaś, ojejejejejej itd\" czy Twoj facet od momentu związania się z Tobą nie ma prawa mieć koleżanek? a Ty kolegów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. tylko to nie do konca takie proste.. skoro on uwaza ze moze miec kolezanki i pisac im komplementy to dlaczego ona nie moze miec kolegow i dawac im komentarzy? nie sadzisz ze to troche niesprawiedliwe?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ech tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×