Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Jeżeli Mnie pytasz o te fryzury:P..to druga podoba mi sie bardziej:P Ale pierwsza też moze być..ale to dla tego,ze mam słabość to azjatek:):)....:P..oj szkoda gadać:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eżeli Mnie pytasz o te fryzury ..to druga podoba mi sie bardziej Ale pierwsza też moze być..ale to dla tego,ze mam słabość to azjatek .... ..oj szkoda gadać ja wiem nailepiej raczej objawia kobiece cechy :p tzn niezdecydowanie... heheheh podoba mu sie jedna ale druga tezmoze byc ? :P:P:P ja ci powiem po mesku ! JASNE ZE TA DRUGA JEST SEXOWNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle Mnie zrozumiałeś w drugiej podoba Mi sie fryzura a w pierwszym linku fryzura jest średnia ale za to modelka pierwsza klasa:)..a ze modelka ładna to i fryzura jej pasuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z Rana Bracie ja też jeszcze w dwóch słowach odpisałem:P:D Kobieto nastąpiło tej nocy \"ostateczne rozwiązanie kwestii brata_niedzwiedzia\":D:D ..:P.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"znowu czarnuchy rozpie**alacie kojejny świetny temat swoimi gadkami macie jakiś hit to wklejać link albo wpisać tutul i wykonawce i coś na temat nie macie to wynochaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!! zalózcie sobie to cholery jakiś temat do prowadzenia waszych rozmów a nie usadawiacie sie w jakimś temacie i swoim pieprzeniem rozwalacie kolejny temat wonnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!\" :o:o:o:o Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy jak się nie podoba to sam się wynoś..muzyki było tu pełno każdego rodzaju:o A Kobieta widzę na poważnie obrażona?? ;) Znikam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×