Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość Arletttttta
musze sie przylączyc do opini osoby na temat waszych wpisów zagladam tutaj bo lubie stare hity i przeboje i co sie okazuje .... pare stron waszych pseudo rozmów miedzy sobą, które nijak do tematu sie nie mają czy naprawde nie mozecie na swoje pogaduchy zalożyć sobie temat a nie zaśmiecać fajne topiki ??? myśle, ze nie jestem jedyną osobą, którą to zwyczajnie denerwuje, bo zagląda sie do tematu spodziewając sie nowego wpisu dotyczącego tematu a tu sie okazuje , że to niestety znowu wy czy doroslym i mam nadzieje inteligentnym osobom trzeba kilkukrotnie tlumaczyć , ze utrudniacie innym korzystanie z tego forum ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże:o A Ja przypominam,że topik ma już ponad 200 stron w których znajduje się kilkaset linków do piosenek z każdego gatunku muzycznego..więc proponuję cofnąć się do początku i zacząć słuchać muzyki a nie zwracać uwagi na Nasze wpisy:P Ponadto gdyby nie My to nawet nie wiedzielibyście o tym topiku:o..bo dawno by padł:P Odpisałem kulturalnie bo post wyzej też był na poziomie i nie zawierał wulgaryzmów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletttttta
o Boże wiec jaki problem zeby zalozyć topik dla waszej wymiany zdań i sporo ludzi nie bedzie musialo cofać sie iles tam stron żeby posluchać starego hitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Wyjąłeś Mi to z Ust ....z ust do ust..:).. (Na marginesie wszystko kojarzę jednoznacznie-gdy na Ciebie patrzę..) że prawdopodobnie temat by obumarł.. Tygodniami Nikt nie zagląda..Nie proponuje..Nie wkleja.Nie wrzuca. Sporadycznie tylko.. Sama nie wiem co począć.. Ja wiem najlepiej Zapytuję Ciebie..i proszę o wypowiedź: Może faktycznie StwórzMy Swój Osobisty Pokój?.. Jak radzisz? Radź. Ja Idę za Tobą w dym:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×