Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

niby są ale nie ma :P :P Imperie chciałby troszkę poznać ale Ona mnie unika :o :o ucieka :o JA inżynier Ona doktor Byśmy się uzupełniali :) Kobieto wstajesz o 7 rano ? odp? ja tak przed 6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sentymenty.. Piosenka moze nie być wzruszająca..a wspomnienia z nią związane sprawiają,ze tak to odczuwamy..Ja tak Mam..i wiele piosenek Mnie wzrusza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele tych piosenek:p Ale to nie znaczy,że każda piosenka ma dopasowaną jakąś dziewczyne do siebie:D Może to być dziewczyna..albo jakaś impreza z przed jakiegoś czasu..cokolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominaj Mi zegarków miałem okazje kupić coś pięknego za naprawdę okazyjną cene pare miesięcy temu😭..elegancki zegarek marki Armani i nie kupiłem:o...żałuje😭.. Teraz mam ale nie noszę..nawet dawno go nie widziałem..gdzieś schowany...ale zwykły szajs:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz zatem nosił Mój! I Nie chcę słyszeć,że się nie podoba czy że babski:-D. A ta piosenka..leci tak. ..tato tato chcę być akrobatą..siostro bracie..mamo tato..akrobatą chcę być-czy coś w ten deseń:-p...(mam ją w starym kmp..i dawno nie słyszałam)..odgrzebiesz skądś?Mój Ty Znawco .?.. :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×