Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

"imperia ale o co chodzi z tym panem ? ? ? od wyleczenia ?." - jak podasz mi swój nr. stopki i kolor oczek , to powiem Tobie . imperia ja z tym lekarzem to nie chce miec nic wspolnego ? czerwona przed kim i czym sie popisywłem ? :P ja wiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i będę miała wyjazd służbowy w przyszłym tygodniu-właśnie do Mnie szef dzwonił..:-o.. Ja wiem najlepiej,tam spaliłam za SobĄ Mosty:-p..I nie zdradzę gdzie...:-p..Będziesz węszył..A!.. brat_niedzwiedz Erotyczne akrobacje wyczyniałeś..przed Kim? Przed Kimś.:-p. imperia czekaMy na songi..z twojej szuflady🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona czyli sny o pewnych tresciach sprawiły ze obudziłas sie rano spocona,wymeczona i zadowolona :P o ile sie popisywałem przed toba ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakaś wskazówka??..daj spokój..przecież i tak nie będę czytał tego co gdzieś ,kiedyś pisałaś w przeszłości:) ps.po co mam sobie nerwy szarpać:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo NZWIEDZIED ! też lubię ten kabaret - mocni są . "imperia ale o co chodzi z tym panem ? ? ? od wyleczenia ?." - jak podasz mi swój nr. stopki i kolor oczek , to powiem Tobie . Imperiątko proszę 😭 😭 proszę o 2 do Cibie będę grzeczny tęsknie z Tobą nie robię sobie żartów :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktos reflektował na serial Ballada o Januszku ewentualnie arrabela to moge zgrac i wysłac wam :) bo mam na płytach pelne wersje tych 2 seriali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×