Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Nie:) Bedziesz Mnie wspierać w wolnych chwilach🌻 A gdzie już sie chciałaś wybrać?? Każdy pretekst dobry,żeby Mnie zdradzać😭..potem powiesz,ze to Moja wina bo się uczyłem i nie Miałem dla Ciebie czasu😭 ..:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Rozchmurz się ;-).. Powiedziałam.Proszę się uczyć.Ja nie Zając nie ucieknę:classic_cool:.. A słowa typu 'preteksty,zdrady,okazje,winy'..Komentowała nie będę... Uważaj na Słowa.. Jestem Duża i Rozsądna Dziewka.Pamiętaj..lub Nie zapominaj;-).. ps..za 9 minut idzieMy..okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Strzała z Rana..👄. Tak jak zapowiedziałam.Dzisiaj tylko kontrolnie Tutaj będę.. Będę za to latała po innych tematach jak..zerwana z łańcucha :-p..... Uczyć się proszę,przyswajać wiedzę.Ja odpytam wieczorowo. A po dwa ..grypa?... żyć Mi nie daje..😭.. Jestem Rycząca...4o..:-D... brat_niedzwiedz ;-)... Dla Ciebie za wczoraj👄.. Mam nadzieję,że dzisiaj czujesz sie lepiej.Że grypa łagodniejsza..;-).. http://pl.youtube.com/watch?v=IHlcmiv1dyw 🌼... :-D.. imperia🌼.. Złoty bądź Człowiekiem Zwierzu..:-p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×