Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Kartkę świąteczna kupiłem ;)..dla Ciebie..i lizaka:).. Rozglądałem się tez za obrączkami;)..jaki Twój rozmiar jest?? To kiedyś osobiście założę Ci na paluszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnij tego Lizaka oślinić odpowiednio:classic_cool:.. Rozmiar obrączki..?Pojęcia nie mam..😭.. Mierz na Swojego Małego:-D palca..:-p.. A dlaczego zapytuję któro/ręczny?..tajemnica osobista:-p. Nie znasz Mnie..Nie Strasz..;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze;)..poliże go:):D Ładnie wygląda na kciuku obrączka;)..dla tego pytam:) Już coś Masz do wyslania na@ czy dopiero zrobisz??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem Ryż..:classic_cool:.. Co Masz na obiad? Wiesz co?..Te Moje bóle żołądka są spowodowane tym,że czasem nie przestrzegam diety..I później Cierpię..😭.. Ale nie umiem oprzeć się..szarlotce czy sernikowi..czy ruskim..:).. Dobrze,że to któtkotrwały Stan..:classic_cool:.. ps..myślę o tym Naszym spotkaniu..Jutro w pracy sprawdzę coś..:). I zrobiMy tak..by Obie strony Były Zadowolone..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłem przed chwilą miskę rosołu..miskę zupki chińskiej..ale nie Ser w ..teraz był to ostry Vifon:D..do tego dwie pajdy chleba z serem i pieczarkami które są na drugie danie z mięsem:D..herbata i paluszki;) Opowiedz Mi co planujesz w związku z wycieczką moja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle jedzenia na raz?..Ja Cię;-).... Czyli lepiej ,oszczędniej jest Cię Ubierać..:-D.. Co do wycieczki..myśl nowa kiełkuje..Nie wiem czy zda egzamin.. Jeszcze nie wiem jak to ugryzę..:-p.. Ale pozwolisz,że telefonicznie się wypowiem..:)..Jutro?..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapsy -tak. Obrączka-zobaczyMy;) Kolczyk-NIE!!.. Plany już zrealizowałem dzisiejsze;) Nie wychodzę już..paskudna pogoda:O..deszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak to z planami.. Coś tam Sobie wymyślam,bo martwi Mnie ten długi Czas.. I myślę właśnie..o spotkaniu gdzieś..w połowie..I tam się zaszyciu..:classic_cool:.. Ale jak powiedziałam..temat do przemyślenia ,tak więc spokojnie Mi tam.!. Jesteś Bardzo Niecierpliwy..Zawsze tak Masz?.. Zawsze będziesz Mnie tak popędzał,poganiał..? Zawsze będziesz taki spragniony i żądny..wiedzy?:-p.. Musisz wiedzieć, że Ja jestem powolnym ludziem.:-p.. Zastanów się Kogo Na Żonę Wybierasz..:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mnie się nie martw;)..nie bedzie zle..dłużej bywałem w podróży i dawałem radę ... to tylko kilka godzin:D.. Zawsze taki Jestem..wszystko muszę wiedzieć..dokładnie mieć zaplanowane etc..;).. Pasujesz Mi na żone🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej To Ty się o Mnie nie martw..Nie straszne Mi podróże..Czy przesiadki..:-p.. Pasuje Mi Twoje Myślenie..Mężu..:-p.. Ups..Miałam nie wspominać..Ale się rzekło..Powiedz..Ożenisz się ze Mną? :-p..:-p..:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×