Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Po jutrze;):D PomyśliMy;) Ale w tej sytuacji..przeniesiesz się kiedys na forum : \'Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci \'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nabieram:o Nie Chcę,zeby faceci Cię obmacywali😭.. No ale lekarz to rozumiem:)..nie będę miał pretensji:)..musisz dbać o siebie podczas ciąży no i zawsze dbać 🌻.. Ale na kolczyk się nie zgodzę!!..Bez tego można żyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem:).. Ale zaraz idę wykonać Coś..:).. I wrócę około 18.oo..okej..? :).. Tak myślę,że.. Obmacywać i robić różne przyjemne rzeczy Będziesz robił Ty;-).. i to całkiem niebawem..:classic_cool:.. A badania nie należą do przyjemnych..😭.. Zawsze możesz Mi towarzyszyć..:classic_cool:..Patrzeć ..itepe..:-p.. Chociaż..czy to nie gorsze?Patrząc ..:-D.. Kolczyk?Można bez niego żyć..Ale pomyśl ile przyjemności mógłbyś i Ty z tego mieć..:classic_cool:.. Więc?..Jaka decyzja?..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mógłbym być przy badaniach:D..jeszcze coś lekarzowi w złosci bym zrobił:D:P No dobra po 18 spotkaMy się;).. Kolczyk?? Lepiej nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później wybiorę kolczyk,który Mi się podoba..:-D.. Ocenisz i podejmiesz ostateczną decyzję..zgoda?..:-p.. Po 18.oo?..A dlaczego nie przed ?Masz Mnie dość?😭.. A czy dobrze będzie..?Będzie.Ja wierzę..🌼.. ps..nie siedź tutaj Sam..Idź odpoczywać..:-D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze może być nawet po 17.oo ;) Tak Mi się powiedziało..Nigdy nie Mam Ciebie dość🌻.. Czyli zaraz sesję robisz??:classic_cool:,, Pokaż ten kolczyk..Pomyślę;)..ale nie obiecuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×