Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malina2624

własnoręczne prezenty na Boże Narodzenie dla najbliższych

Polecane posty

Gość Malina2624

Witam . Co raz bliżej święta, więc chciałabym, abyście pisały tu swoje propozycje na ozdoby na choinkę i prezenty dla rodziny. Mam nadzieję, że będziecie pisać Wasze pomysły. Nie wstydźcie się, tylko piszcie, a na pewno mi pomożecie!!!! Tak więc do dzieła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajzerkaxD
Mod_errata- dziękuję:). Niestety, ale czytałam już wszystkie 3 forum i nic nie znalazłam:(:. Podasz?? Z góry dziękuję za wszystkie pomysły!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajzerkaxD
Dziękuję Uytu!!!!!!!!! Zrobię i to jeszcze w tym tygodniu!!!!!! Po prostu cudowny ten wieniec!!!!! Oby więcej takich ludzi jak Ty zaglądało na to forum:):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2624
Oh dziewczyny dziękuję z porady!!!! Kajzerka ma rację- wieniec jest boski i postaram się go eykonać:):):):):):):). Jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie:):):):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku obdarowałam rodzinę pudełkami do herbaty z decoupage, wykonanymi tą samą techniką szkatułkami do biżuterii i aniołkami z modeliny (każdy miał w głowie drucianą pętelkę, więc można je nawet powiesić na choince). W tym roku kupiłam już różne ładne pudełka metalowe i mam zamiar zrobić każdemu z rodziny coś pysznego - ciasteczka (sezamowe, bo jedna osoba ma uczulenie na orzechy, orzechowe - druga osoba ma uczulenie na czekoladę, czekoladowe - dla tych, co uczulenia nie mają), oraz własnoręcznie zrobione czekoladki. Oprócz tego mam jeszcze w planach zrobienie likieru pomarańczowego, oraz galaretek (też dla uczuleniowca). Pudełka się zawsze przydadzą do innych celów, jak słodycze zostaną zjedzone, no i jeszcze po jakimś drobiazgu dokupię dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2624
Co myślicie o tym, bym siostrze zrobiła zakładkę do ksiazki, a mamie kalendarz?? Napiszcie, co o tym myślicie:). Ogólnie piszcie wszystko, co Wam wpadnie do głowy;). Naprawdę mi pomożecie!!! PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2624
El Bathory- szacunek!!! Twoje pomysły są GENIALNE!!!!!! Masz jeszcze jakieś? Jeśli tak, to pisz!!!!!!! Pozdrawiam:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolki the best
Ja robie aniolki z masy solnej, koloruje akrylkami i lakieruje.przyklejam im piorka i gwiazdki i wieszam na choince. teraz chce zrobic stroik na swiecznik z ostrokrzewu szyszek i swierku. spryskuje sniegiem i zlotem w sprayu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2624
Dziewczyny, proszę Was baaaaardzo, piszcie Wasze pomysły!! Naprawdę mi na nich zależy!! BŁAGAM!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×