Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bramkas

podoba mi sie chłopak koleżanki...

Polecane posty

Gość bramkas

Co mam zrobić podoba mi sie chłopak mojej koleżanki ze szkoły języków obcych, sa chyba kilka lat ze sobą ja jestem troche od niego starsza z 5 lat (mam 38lat) ale wiem, ze i ja się jemu podobam! patrzy sie na mnie nawet jak jego dziewczyna siedzi obok. nie wiem jak mam sie z nim umowic aby ona nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamamamatatta
a w buzie dostać chcesz??? trzymaj sie dalekooo od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabannnne
moge cie rżnąć az ci przejdzie podrywanie obcych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz robić małe , czy duże świństewka? To masz ku temu okazję. To, że na Ciebie patrzy o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalumi
Matko, wez ty mi nie mow, ze patrzenie na kogos oznacza zainteresowanie. Potne sie normalnie... Wlasnie wylazl mi z mieszkania oblesny hydraulik a ja na niego patrzylam jak w chalupie byl i jak wychodzil tez. :( Kurde a teraz dowiaduje sie, ze bylam o krok od zdrady. :( A teraz co do glownego watku. Wiesz, podobaja mi sie takie jedne spodnie ostatnio. Wisza na wystawie Diora. Jak je kupie, to do konca roku musialabym chyba je zrec, bo na nic innego by nie starczylo. Wniosek z tej dramatycznej historii? Nie stac mnie na te gacie, choc mi sie podobaja. Wniosek z Twojej historii? Stac cie na wyzbycie sie zasad, resztki honoru oraz innych takich, bo ktos ci sie podoba? U mnie chodzi o kase u Ciebie o Ciebie. Decyzje kazda z nas podjac musi sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramkas
zainteresowanie jest jego. bo potrafi stanac obok mnie tak blisko i na dodatek robi to przy niej-takie rzeczy sie wyczuwa. ona to wszystko widzi czasami mi głupio ale skoro on jest zainteresowany a ja wolna to co mi pozostaje. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie mogę co to jest
"nie wiem jak mam sie z nim umowic aby ona nie wiedziała." Kurestwo się szerzy, nie ma co :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalumi
Co Ci pozostaje??? I ty w wieku 38 lat pytasz, co Ci pozostaje??? No dobra, nie wszystkim Bozia rowno rozumu rozdzielila.... Wyjasnie. Otoz pozostaje Ci poczekac, az ocierajacy sie i gapiacy na Ciebie pan zakonczy z klasa swoj dotychczasowy zwiazek. I bedzie tak samo wolny jak i ty. Wtedy, bez lamania ogolnie przyjetych zasad, bedzie mogl masowac twoj celulitis. Skomplikowane, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isaisa
pozostaje ci pomarzyc i nie oddawac sobie, ze mu sie podobasz i jest toba zainteresowany. znasz takie powiedzonko: NIE DLA PSA KIELBASA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isaisa
sorki mialo byc: nie dodawac sobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×