Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Songo

Chce pogadac

Polecane posty

Brakuje mi kobiety i co mam robic ,tutaj i tak zauwazylem ze kazdy mnie olewa .a mimo to jestem szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem czuly wyrozumialy mam 32 lata mieszkam w op...ale nie umiem podjac tego pierszego kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy jestes
szczery, ale...na co czekasz? szukaj kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi_22
Dawaj wymiary kutonga. Zastanowimy się co robić z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pracy ,i nie o to chodzi ze jestem niepracowity ,ęch zbywany tylko..od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam to zrozumiec ja od 11 lat zyje z bolem .a ostatnie 3 lata to poprostu kicha nic mi sie nieuklada ,nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Songo, nie użalaj się nad sobą to zaraz jakąś znajdziesz. Bądź facetem, nawet jeśli nie masz pracy. Zresztą jeśli przestaniesz się zachowywać jakbyś na czole miał napis "jestem przegrany" to i pracę szybciej znajdziesz. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak marudny to nie jestem ,wyciagam tylko moj problem nic wiecej ,probuje szukam pracy jakies normalnej ale co znajde i mimo ze sie staram dostaje kwitek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie to jedno a mowienie o zyciu to drugie ,chce kogos poznac i nie wazne czy kochanke czy przyjaciolke ,stosunek sam sie okresli jak bedzie .odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona, można nie mieć, nawet w dzisiejszych czasach :O Songo, zaczynasz przejawiać jakieś nieśmiałe oznaki męskości :) Weź się w garść, a praca jest po to, żeby mieć pieniądze a nie po to, żeby się starać :classic_cool: Sorry, wiem, że to brutalne :O Ale starać się zacznij po wypłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym,że przychodzisz z zapytaniem tutaj. Ale by cokolwiek doradzić czy wybić z głowy-ważne są niezbędne info.;-).. Internet ma taki urok,że poznajesz drugiego poprzez literki właśnie :-p.. I albo wierzysz ,albo nie..Proste:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam cie czy dla ciebie bylby facet wazny jak by nie mial pracy ?dwa jestem z zawodu piekarzem ,kazda praca jest dobra jak przynosi korzysci , i nie marudze tylko fakty podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. Jeśli wiedziałabym,że się stara.. Chodzi.Szuka.Dopytuje się.Angażuje.. Że chce.. Wtedy tak.Byłby ważny. Bo przecież w życiu różnie bywa.Czasem jest źle a czasem dobrze.. Jeśli kocham,jestem z Kimś-pomagam;-). Wspieram..;-).. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje to tylko literki i w zaleznosci od tego jak bardzo danej osobie sie wierzy ,hm ps .mozna zyc z dnia na dzien ale pytam ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo po pierwsze piekarnictwo to jeden z najlepiej rozwijajcych sie kierunkow w pl po drugie- widzialam mnostwo ogloszen na piekarza po trzecie jak facet nie ma pracy to nie jest przegrany. O ile nieposiadanie pracy jest przejsciowe i facet sie stara i szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona - można nie mieć także wtedy, gdy ma się ambicje. Ale wtedy nie marudzę, że nie mam, tylko szukam pracy w takim zawodzie, który jest moją pasją. Jeśli chcę robić to co lubię godzę się z tym, że przez jakiś czas nic nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z opola ok ,i to wlasnie mnie meczy ,nie jestem leniem ,umiem dbac o dom mieszkam z rodzicami ,a wiecie co mnie boli ze nie moge pomoc w domu bo tylko daje ochlapy kasy ,ile zarabiam hm 500 600na reke tak było dwa tygodnie temu , a ciezkiej pracy sie nie boje wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo stanowczy te ambitne osoby szukaja szukaja a w miedzyczasie pracuja sobie gdzies indziej zeby nie byc na garnuszku u rodzicow. A jak ktos szuka dla samego szukania... znam takie przypadki koncza zazwyczaj w pracy po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WBZ bo dzis licza sie znajomosci;) sama szuka i nawet bylejakiej pracy nie moge znalezc;) i prosze mi tu bez banalow ze praca lezy na ulicy itp bo punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia:) i najedzony glodnego nei zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie co powiedziec ale ten rok jest dla mnie najgorszy w ćalym do tej pory zyciu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona, do pewnego stopnia masz rację, ja mówię o sytuacji w której np. tracę pracę, której nie lubię - nastawiam się na szukanie tej, którą kocham :) No skrótami myślowymi piszę, bo mi się klawiatura kończy :) Songo - SZUKAJ. Zgoda, że 500-600 to bardzo mało, ale skoro nie boisz się ciężkiej pracy to po prostu szukaj. Może niekoniecznie w Opolu, pojedź do Częstochowy, nawet do Wawy, zrób coś ze swoim życiem i tyle. Uwierz w siebie. Ja przez pewien czas jeździłem po 200 km do pracy. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia praca nie lezy na ulicy tzn lezy ale byle jaka takiej masz na peczki ale w czasei szukania lepszej pracy mozna spokojnie sobie pracowac na mniej ambitnym stanowisku nawet jakby sie mialo szukac rok a czy licza sie znajomosci.. czasem tak, i mnie oferowano prace po znajomosci ale ani jednej z nich nie podjelam, wolalam poszukac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×