Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia_ślicznotka

Zabawy analne butt plug

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny...od zawsze pragnęłam spróbować analnych zabawek erotycznych, ostatnio kupiłam sobie butt plug z pompką, ale boję się go użyć. Dziewczyny pomóźcie, czy któraś z was używała już czegoś takiego? Jak to jest i czy warto. Zabawki jeszcze nie rozpakowałam, ale mnie mocno kusi... Proszę o wypowiedzi jedynie panie. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama to
chyba nie bardzo się tym pobawisz. Potrzebny były dominujący partner. Nie jestem pewna, ale ta zabawka jest w zestawie bdsm;) czyli-faceta szukaj-a wtedy razem spróbujcie. Bo co Ci da samo "pompowanie"bez ogiera na finał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki_piec_lodowy
stosuję go czasami mojej małżonce, odlatuje kosmicznie.. ale do tych zabaw trzeba duuuużo czasu i lubrykantu.. słabo raczej widzę stosowanie w samotności, to raczej nie ten fun, ;).. ale efekty osiaga sie imponujące, idealny wstęp do fistingu pupy, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _apsent_
co to jest za ustrojstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portugalileinen
Niesamowite bzdury tutaj ludzie wypisują. No ale nie od dawna wiadomo, że kafeteria to straszny śmietnik. buttplugiem można się oczywiście bawić samemu, ale tego typu zabawy są najlepsze w większym gronie (min 2 osoby :) Proponuję zacząć od małych rozmiarów, nie wiem jak duży jest ten plug nie napompowany, ale podejrzewam że dobry na początek. Podstawą wszystkich zabaw analnych jest higiena, dużo lubrykantu i NIC NA SIŁĘ, wtedy nic się nie stanie. Dodatkowych atrakcji może dostarczyć płytka lewatywa przed zabawą. Rozluźnia mięśnie i zapobiega różnym "wypadkom". Jak nie wiesz jak to zrobić, poszukaj instruktaży w sieci, jest tego sporo. Jeżeli kręci Cię taka zabawa i jesteś odpowiednio zrelaksowana, to przyjemność potrafi być ogromna. Zachęcam, ale jeszcze raz powtarzam - NIC NA SIŁĘ. A pompką możesz stopniować przyjemność, jeżeli czujesz że jesteś gotowa na "więcej". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlugi
@ monia ...nie boj sie - zalezy jaki duzy kupilas na poczatek.. wprowadz sobie paluszkiem zel poslizgowy - troche rozmasuj pupke - abys byla wyluzowana i potem po maly wprowadzaj koreczek... przod-tyl-przod-tyl az tobie sie wsunie - moze na poczatku troche mocno pupka go zduszac..ale po chwili trzymania go juz ladnei luozy i bedzie mile siedzial... potem zabaw sie pompka.. i bedzie odlotowo... sam uzywam koreczkow.. i nawet po kilka godzin nosze w sobie..... super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damixa
Hej Polecam wszystkim korki analne, sama używam. Gdy pisze ten post mam go w sobie jest bosko... Przy orgazimie jęcze niemiłosiernie. Robie tak sobie juz od roku ;] A w dzień wkładam sobie kulki analne i tez jest super ;) Polecam i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co ta pompka robi?" "pompuje i pompuje aż zwieracze popuszczą" Hahaha ! Świetny dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturW
UWIELBIAM KORKI ! super sa i moge tylko polecac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal lady
stanie w korku phii... żadna rewelacja, mam to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturW
..hehe...dobre..ale w korku moge stac tylko z korkiem w pupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lcouple
my sobie teraz kolejne takie kupijemy z mezem http://www.sexmag.pl/shop,show,278?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-06&utm_content=278 ..a jaki odlot z tym we dwoje isc na zakupy, do miasta lub do znajomych na kawe kiedys poszlismy - uufff.... mega podniecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lcouple
pdlanczam je na stacji Arala pod kompresor, jazda gwarantowana (pompuje 3 atmosfery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lcouple
..bez podszywania sie pod pseudonimy - ok....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahauauaha
pdlanczam je na stacji Arala pod kompresor, jazda gwarantowana (pompuje 3 atmosfery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXL_plus
Do takiej przyjemności trzeba trochę odwagi a nie zaciukanego zacofania. Można krytykować, szczególnie jak się nie spróbowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lcouple
dokladnie - podszywasz sie pod moj nick i udajesz madrego !!! to wymaga wiedzy, poswiadczenia - a te wypowiedzi to naprawde - typowe dzieciaki i tyle. plugi sa super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lcouple
Nudzi nam się, wakacje mamy jakbyś nie zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 1983
Hmm... Korki analne - kupiłem średni, miał być czymś w rodzaju prezentu. Niestety, otworzyłem i postanowiłem sprawdzić uczucia towarzyszące zabawom tymże akcesorium. Szczerze to chyba się uzależniłem - to jest niesamowite! Polecam wraz z partnerką włożyć sobie koreczki do pupci i wbrać sę na miasto na jakiś spacer w zatłoczone miejsce. Mi udało się przekonać dziewczynę aby założyła mini spódniczkę i zdjęła bieliznę, ja z kolei spełniłem jej prośbę i miałem na sobie jedynie koszulkę oraz cieniutkie i króciutkie spodenki przez które słabo bo słabo ale prześwitywał korek. Wystarczyło parę metrów wśród ludzi i kilka przypadkowych spojrzeń w naszą stronę aby stojąc na środku deptaka przeżywać najwspanialsze orgazmy w naszym życiu!!! :) Pozdrawiam i życzę miłych zabaw oraz wspaniałych i szalonych pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegrzeczny 29
Witam wszystkich, w szczególności drogie Panie. Mam dość spore doświadczenie w sprawach zabaw analnych. Więc pozwolę sobie dać kilka dobrych rad dla początkujących. 1. Zawsze używajcie środków nawilżających; kupicie je w sex shopie, na allegro albo nawet w drogerii. Jeżeli nie macie kasy, albo po prostu poczuliście potrzebę a nie macie nic pod ręką, to można użyć ( masła, margaryny, wazeliny, oliwki albo kremu nivea ) 2. Polecam zaczynać od palca, palców. Dzięki temu poznacie swoje możliwości oraz własne wnętrze. Stopniowo zwiększajcie ilość palców. 3. Płytka lewatywa jest konieczna, ze względów czystości i higieny. 4. Starajcie się być rozluźnieni, zwieracz jest mięśniem, więc rozluźniając się, ułatwiacie sobie zabawę. 5. Jeżeli pojawiły by się drobne ślady krwi, to nie musicie się niczego obawiać. Jednak najlepiej przerwać zabawę. 6. Jeżeli chcesz kochać się z partnerem, to najlepiej zaczynać w pozycji on: leży, a Ty siadasz nabijając się na jego członek. Dzięki takiej pozycji, Ty decydujesz jak szybko się będziesz zagłębiać, oraz spokojnie będziesz mogła reagować na wszystkie bodźce. 7. Zabawki a) dildo, wibratory, butt plugi ( korki analne ) Te zabawki są bezpieczne. b) owoce,warzywa, butelki, opakowania z tworzyw itd... Tutaj radzę bardzo uważać, aby przedmiot nie skaleczył np ostrą krawędzią, albo nie wpadł głębiej. Tą grupę zalecam tylko dla w miarę doświadczonych osób. 8. Fisting: "penetrowanie analu albo pochwy za pomocą dłoni". Można fistować partnerkę, partnera, albo nawet samego siebie. Niestety, nie uda wam się robić tego bez kilku msc. ćwiczeń, ale wierzcie mi na słowo w a r t o . Do ćwiczeń polecam butt plugi, ze względu na stożkową budowę. Dla par polecam fisting pochwy + minetka. Odlot !!! Szukam Pani lubiącej zabawy analne, a w szczególności fisting. ------------------------------------------------------------------------------- Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie na adress daimos81@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenujacaxxx
ja kupiłam sobie taką zatyczkę i narazie wkładam ją sobie codzinnie 15 minut i staram się w tym czasie po prostu funkcjonować w domu. Robię to żeby zrobić niespodziankę mężowi kiedy wróci z wyjazdu 3 miesiecznego , a ja będę mogła mu zaoferować seks analny. Wcześniej próbowalismy ale bylam za ciasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facioz
już sobie zwaliles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadowity, ty chyba faktycznie jesteś szalony ;p jasne że życie nie tylko z tego się składa, ale urozmaicenie i odkrywanie nowych "terenów" to naturalny krok w każdym związku ;) oczywiście co kto lubi, w naszym kraju nowe trendy w tej dziedzinie przychodzą z zachodu - np jest coraz więcej designerskich i świetnie wykonanych zabawek erotycznych, które zaczną wypierać te ordynarne i wulgarne akcesoria... co do tematu, to mnie bardzo podoba się te wtyczka - http://funfactory.pl/product-pol-4044-Dildo-BOOTIE-FUN-FACTORY-czarne.html ;) mała, niepozorna, ale tak zaprojektowana, że "leży jak ulał" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×