Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

absurdalnie

Moj Facet sie obrazil.../

Polecane posty

moj facet dzisiaj wybuchnal...zaczal mi wytykac ze ciagle mam do neio jakies ale ze nie podoba mi sie jak sie ubiera ze mam glupie docinki na jego temat , ze ciagle wytykam mu jego wady zachowywal sie bardzo dziwnie a mnie zatkalo ze moze sie wkurzyc o takie bzdury jak to ze np: wyglada jak by mial kurtke na narty;/.. troche mi sie smiac chcialo ale jakos sie powstrzymalam...mysle ze poprostu cos w nim peklo ze urazilam jego meskie ego... ta ciagla krytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak sie ma partnera, to go trzeba doceniać, a jak nie możesz, bo nie masz za co, to odejdź, po co ma sie męczyć on i ty... jak sie ustali taka relacja, że ty go ciągle dźgasz, to nawet sie nie spostrzeżesz, jak przestaniesz go szanować i w konsekwencji kochać...dbaj o równowagę w relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze szuka pretekstu
zeby cie rzucic w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze faktycznie czesto go krytytujesz i w koncu sie zbuntowal....albo mial po prostu gorszy dzien...bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eheeee.....
Ale ten Twój facet..... hmm niechlujny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absurdalnie zabrzmiało to może trochę dyrektywnie, nie gniewaj się, tak to jest jak sie czasem chce na skróty chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie do mnie odezwal i napisal ze nie rozmawaim juz z nim normalnie i ze jakby on mi wytykal moje wady to jakbym sie czula... ze on tez jest czlowiekiem a przedewszytskim moim chlopakiem i mu przykro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
zastanów soie- moze rzeczywiscie za bardzo go krytykujesz, moze tak naprawde wcale go nie lubisz, nie imponuje ci..... moze stad sie to bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w końcu pękł
:O jakbyś sie czuła gdyby ktos bez przerwy Ci coś wytykał, nawet żartem? święty ma swoją cierpliwośc też, skoro tak Ci nie odpowiada i wciąż go krytykujesz, to po co z nim jesteś? przecież to jest dręczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 14 minutach od założenia topicu pada sakramentalne, kafeteryjne \"rzuć go\". to chyba nie rekord, ale długo czekać nie trzeba było :-o może, autorko, zastanów się nad tym, co do niego mówisz i nad tym, jak on się z tym czuje. empatia i myślenie nie boli. a może pomóc. bo samą krytyką związku się nie zbuduje. udanego związku w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj nie ja go bardzo kocham wiele mu zawdzieczam, a te uwagi to sa male epizdodziki.... to nei ejst tak ze ja go drecze caly dziec ze to robi zle a tamto zle wyglada ze tego nie ma robic itp... to sa naprawde male uwagi z ktorych on robi wielkie halo..po co mam go oklamywac... np : glupi przyklad ale dobra... jestesmy na zakupach chce kupic kurtke na zime pokazuje mi jakas... i ja mowie ze mi sie nie podoba bo jest zbyt jakas tam i ze wyglada jak na narty ze za duza... no po co mam mu klamac... ze super itp... poprostu staram sie byc szczera .. wedlug mnie takie klamstwa w dobrej sprawie wcale nie sa dobre i mnie by nie uszczesliwialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
ja sie troche tak zachowywałam kiedy naprawde mi facet nie pasował- kiedy mnie drażniło jego zachowanie... moze nie o ciuchy, ale o głupie zachowania- o to,ze jadł jak prosiak, o to,ze w drzwiach nie przepuscił... też miał dosyc... głownie dlatego,ze nikt inny mu tego nie powiedzial nigdy i nie był przyzwyczajony, nauczony krytyki... no i wierzył,ze jest 8 cudem świata, wiec o co mi chodzi? Zastanów sie, moze on ci po prostu nie leży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
albo przewrażliwiony jakiś jest albo za malo pozytywnych uwag od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacytuję ciebie : { ze ciagle wytykam mu jego wady } Ale nie na ciągłym wytykaniu wad to na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×